Unoccupied
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Still in the room

In jos 
AutorMesaj
Go Hye Mi

Go Hye Mi


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/04/2012
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Still in the room Empty
MesajSubiect: Still in the room   Still in the room EmptyDum Apr 15, 2012 9:23 am

  • Plictiseală. Mult prea multă, plictiseală. Hye Mi pufni scurt, apoi, ridicându-se din pat, merse spre fereastră, privind cerul negru. Oftă. Câteodată, ploaia îi provoca neplăcere, deşi în mod normal, o adora. Astăzi era una din acele dăţi.
    -De ce trebuie să plouă azi? De ce nu mâine? întrebă şi oftă încet, apoi se întoarse pe călcâie şi luându-şi chitara de pe canapea, ieşi din cameră, şi coborî scările rapid. Intră în camera de zi, pustie la acea oră şi clipi de câteva ori. Se trânti pe un fotoliu şi, scoţându-şi chitara din husă, stătu o clipă pe gânduri, hotărând ce melodie să cânte şi imediat după, începu să atingă corzile chitării, cântând în acelaşi timp, versurile de la melodia Haru Haru, a trupei Big Bang.
Sus In jos
 
Still in the room
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Unoccupied :: Locuinte disponibile :: Camerele de zi-
Mergi direct la: