Unoccupied
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

  Get my order right, no errors !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Jung Dae Hyun

Jung Dae Hyun


Mesaje : 9
Data de inscriere : 15/04/2012

 Get my order right, no errors ! Empty
MesajSubiect: Get my order right, no errors !    Get my order right, no errors ! EmptyLun Apr 16, 2012 3:46 am

Oricine se asteapta la un castig ,chiar daca asta ar insemna sa ranesti pe cineva ,dar ce conta aceea persoana ,intradevar nu imi pasa.Defapt este cea mai buna lectie pe care o poti lua de la cineva ,uni te pot omora doar cu o privire ,si tu o sa fi rece pe jos ,asteptandu-ti salvarea ,dar ea nu o sa mai apara .Ce ganduri mai aveeam si eu in acest moment ,Dar oare de ce toata lumea se gandeste ca a deveni pervers este ceva la moda ,poate ca de la acest lucru ai putea sa fi ranit.Si cati nu am ranit la viata mea ,dar cine ma putea schimba ,nim,eni asta era ,nici eu nu m,a puteam schimba.Defapt adanc in gandurile oamenilor mereu este omniprezenta logica ,dar ei nu au habar cum sa o foloseasca ce ironic.Insa lumea in care traiesc este mereu cu un pas inaintea logicei ,nu am ce face decat sa ma adaptez ,de comnetat nu comentam nimic.
Ajuns la acel restaurant ,ma asez la o masa oricare ,zaresc pe chelnerita care se misca lense intr0un mod lasciv ,avand un decolteu adanc ,deci ea asa credea ca ii atrage pe toti ,sper sa nu vina la mine .Zmbea si mergea pas cu pas increzatoare ,vai cat de frumosa era ,nu aveam dreptul sa o injur ,daca puteam ii ziceam cate ceva dar ,nu asta nu este bine.Trebuie sa ma stapanesc ,precis era singurul loc unde o primise sa lucreze .Se apropiase de mine si cu o voce seducatoare imi luase comanda ,deci ea isi cauta aici un iubit sau poate pe cineva care sa aiba grija de ea la noapte.
Sus In jos
Lee Taemin

Lee Taemin


Mesaje : 9
Data de inscriere : 15/04/2012

 Get my order right, no errors ! Empty
MesajSubiect: Re: Get my order right, no errors !    Get my order right, no errors ! EmptyLun Apr 16, 2012 6:42 am

Intru pe usa rustica a restaurantului si imi arunc privirea spre o masa libera. Totusi locul era destul de gol dat totusi plin.
Am luat in mana meniul si mi-am clatit privirea cu delicatesele respective. In final am ramas la o cafea tare cu frisca.
Am dat comanda, luata de o femeie destul de invarsta dar totusi frumoasa pentru varsta ei...
Mi-am scos apoi din buzunar telefonul care ma anunta ca primisem cateva mesaje necitite.
Sus In jos
Jung Dae Hyun

Jung Dae Hyun


Mesaje : 9
Data de inscriere : 15/04/2012

 Get my order right, no errors ! Empty
MesajSubiect: Re: Get my order right, no errors !    Get my order right, no errors ! EmptyLun Apr 16, 2012 7:00 am

Privind spre usa ,zarise o silueta ,era un tanar ,nu parea a aveea mai mul de 16 ani ,dar ce cauta el in acest restaurant ,defapt nu ma miram ,acum dadeai de oricine.Si aveea trasaturile unei fete ,ce ciudat era ba mai dragut ca o fata .Dar totul este frumos aici ,ma decid sa merg la masa sa ,ii fac cu mana .Arata a fi cu mult mai tanar ca mine ce il aducea aici ,oare isi asteptat iubita ,nu cred deoarce fetele din ziua de azi prefara tipi masculini ,nu cei care arata exact ca si o papusa .Daca il imbraca cineva pe acesta in rochie de femeie ,preci arata mai bine si ca prietena mea din copilarie .Totusi exista fete mult mai frumoase ca el ,din pacate eu nu le-am mai intalnit.
-Ce te aduce pe aici ,pustiule ,iti astepti iubita? desi sa recunosc ca prietena mea din copilarie era mult mai frumoasa ,dar nu am mai tinut legatura cu ea ,asta este ,se intampla des asta ,oricum fac pariu ca are deja un iubit.Nu tin minte sa o mai fi vazut ,ultima data cand am vazut-o avuze 15 ani.Si atunci imi parea p adevarata frumusete rara.
Parea a fi singur aici ,sper ca nu se supara de compania mea ,apoi afisez un ranjet pe buze ,ei bine nu avea ce face si trebuia cumva sa piarda timpul ,daca nu sa vorbeasca cu cineva.Singura persoana care arata mai comvenabil era acesta baiat care aveea trasaturile une fete.
Sus In jos
Lee Taemin

Lee Taemin


Mesaje : 9
Data de inscriere : 15/04/2012

 Get my order right, no errors ! Empty
MesajSubiect: Re: Get my order right, no errors !    Get my order right, no errors ! EmptyMar Apr 17, 2012 3:45 am

Mi-am intors privirea catre barbatul ce ma lua pe mine la raspundere si am deschis gura pentru ai da un raspuns taios dar totusi ma-m calmat.
- Pusti? Hmm.. In fine. Nu cred ca e treaba ta.
Ma-m intors la masa asteptand ceea ce am comandat. Dar chelnerita incompetenta se parea ca nu mai ajunge.
Dupa doua minute de asteptare ma-m ridicat sa ma duc catre bar, dar chelnerita s-a facut aparuta si mi-a aduc cafeaua intr-un final.
Sus In jos
Jung Dae Hyun

Jung Dae Hyun


Mesaje : 9
Data de inscriere : 15/04/2012

 Get my order right, no errors ! Empty
MesajSubiect: Re: Get my order right, no errors !    Get my order right, no errors ! EmptyMar Apr 17, 2012 7:13 am

Iritanti mai sunt copii din ziua de azi ,dar nu imi bateam capul cu el ,oricum nu avea rost ,daca nu ii comvenea ca stateam aici ,sa spuna direct in fata .Pustiul avea multe aere,dar mie nu imi pasa ,era amuzant sa il va iritat.Nimic nu ii cum vreau ,dar sunt calm ,macar se putea deranja,sa raspunda la intrebarea mea .Dar ce sa faci uni erau prost crescuti de alti.Am lasat un oftat lung ,si apoi am afisat un zambet senzual pe fata ,sa vadem acum ce fata va face acesta.Sa ziza bine mersi ca nu dase de un boschetar ,fie nu avea rost sa imi omor nervi cu el.Era fantastic sa vezi lumea care trece pe langa tine ,si mai provocator era sa ii enervezi pe cei din jur.D
Asta era doar partea a doua ,zambisem in acelasi mod ca si data trecuta ,sa vdem cat de mult rezista acest pustan la comportamentul meu enervant.
-Dar ce te-ai iritat in halul asta,nu era necesar sa raspunzi asa si puteai sa raspunzi intrebari in intregime
Sus In jos
Lee Taemin

Lee Taemin


Mesaje : 9
Data de inscriere : 15/04/2012

 Get my order right, no errors ! Empty
MesajSubiect: Re: Get my order right, no errors !    Get my order right, no errors ! EmptyMar Apr 24, 2012 3:47 am

- Nu am nici un motiv sa iti raspund, nu te cunosc, nu ma cunosti, hai s-o lasam asa.
Ia-m raspuns tipului ce avea un zambet tamp pe fata care nu-mi dadea nici un interes. Well... Ce sa faci? Unii oameni sunt mai bagareti si ii intereseaza alte persoare...
Sus In jos
Continut sponsorizat





 Get my order right, no errors ! Empty
MesajSubiect: Re: Get my order right, no errors !    Get my order right, no errors ! Empty

Sus In jos
 
Get my order right, no errors !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Unoccupied :: Timp liber :: Restaurant-
Mergi direct la: