Unoccupied
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Lee Seul Mi

In jos 
AutorMesaj
Lee Seul Mi

Lee Seul Mi


Mesaje : 19
Data de inscriere : 16/04/2012

Lee Seul Mi Empty
MesajSubiect: Lee Seul Mi   Lee Seul Mi EmptyLun Apr 16, 2012 3:15 pm

Lee Seul Mi

Lee Seul Mi Tumblr_lxdx3kSGZ91r9wwn4o1_500

-----------------------------------------------------------------------------------------



Varsta: 18 ani
Inaltime: 1,60
Greutate: 50 kg
Orientare sexuala Hetero
Oras natal: Seoul
Ocupatie: Adolecentă
Specializare: Muzică, dans şi actorie
Locuinta: Pe moment singură


-----------------------------------------------------------------------------------------


Placeri:
&&Ploaia.
&&Pianul.
&&Cãrþile bune.
&&Plimbãrile.
&&Vremea rece.
&&Desenul.
&&Noaptea.
Repulsii:
&&Glumele proaste.
&&Laºitatea.
&&Aroganþa.
&&Indirefenþa.
&&Vremea foarte caldã.
&&Bărbații care se cred macho.
&&Prostia.
Hobby-uri: Să se plimbe, să citească, să cânte.
Personalitate: Personalitatea ei se schimbã asemeni vremii . Niciodatã nu ºti cum va reacþiona peste câteva minute , deci ar fi bine sã ai grijã prin preajma ei . Cãpoasã peste mãsurã cu un orgoliu ce o depãºeºte cu mult , niciodatã nu va recunoaºte ceva , cu atât mai mult dacã este ºi ea implicatã . Deºi pare cam bitch în majoritatea timpului , nu suportã sã te legi de prietenii ei . Se schimbã complet când vine vorba de cei la care þine , mai ales dacã sunt persoane cu [ , ] care petrece timpul .

Poate fi ºi dulce când vrea , dar cu siguranþã atunci aºteaptã - te sã - þi cearã ceva sau sã te punã sã - i promiþi cã o vei ajuta cândva . Tupeistã , niciodatã nu tace atunci când trebuie , spunând totul pe faþã , deºi uneori ar trebui sã se abþinã . Mereu trebuie sã aibe ea ultimul cuvânt în tot , deci mai bine , nu ai începe o discuþie contradictorie , cãci ea , o va þine una ºi bunã pe ideea ei , indiferent dacã are sau nu dreptate .
Familie: Lee Eun Geong ~ mama
Istorie: Nascuta la data de 18 August din iubirea a doi oameni simpli , ce nu puteau fi impreuna . Mama sa avea doar 18 ani , iar tatal sau 33 , casatorit , cu familie . A crescut alaturi de numai mama sa , ce a facut mari eforturi pentru a o putea creste singura . La 6 ani si`a descoperit talentul , urman tot felul de cursuri , invatand bine , pentru a putea primi cate o bursa , avand posibilitati modeste. Acum este eleva , iar prin munca ce a inceput`o inca de mica , a reusit sa isi cumpere un apartament si sa duca o viata normala .
Sus In jos
 
Lee Seul Mi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Unoccupied :: Administratie :: Aplicatii-
Mergi direct la: