Unoccupied
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Say my name between your lips

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Go Hye Mi

Go Hye Mi


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/04/2012
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 7:59 am

  • Vineri seară, ora 19:30~
    Privat: Me and Yuzuki;

    Deschise ochii somnoroasă şi privi în jur, încercând să realizeze pe moment ce şi cum se întâmpla. Se ridică în fund, căscând şi îşi frecă ochii, apoi oftă. Nici nu-şi dădu seama când adormise, dar probabil, orele nedormite, îşi spusese cuvântul într-un final.
    -Prea monoton, murmură încet şi se ridică din pat, ţopăind uşor până la fereastră. Clipi des, când lumina puternică a unui bec din faţa geamului, o orbi şi răsuflă cu putere. Imediat după, se întoarse cu graţie pe călcâie, şi călcând apăsat, ieşi din camera ei, privind holul lung. Desigur, ochii i se opriră o clipă, pe uşa camerei în care ar fi trebuit să stea colegul ei. Oftă. Nu-l văzuse niciodată. Nici nu ştia cum îl cheamă, deşi se presupunea că ar fi colegi de vreo lună.
    -Urâtă treabă, spuse şi, dânduş-şi părul pe spate, coborî scările şi merse în bucătărie. Începu să-şi facă o cafea, în timp ce fredona veselă o melodie scrisă de ea.
Sus In jos
Yuzuki Takashimo

Yuzuki Takashimo


Mesaje : 38
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 11:39 am

Se afla in fata usii privind ametit afara. Trebuia sa intre sa isi cunoasca noua colega de camera . Era ciudat ca inca nu o cunoastea si erau si colegi , foarte nasol. Apasa pe clanta si intra incet inchizand usa in urma lui. Se uita prin hol apoi pasa catre bucatarie ramand in usa. Era acolo colega lui , noua lui "vecina" ca sa spune asa. Se rezema de tocul usii privind`o. Isi incrucisa mainile la piept apoi spuse :
-Buna ! o spuse pe un ton mieros continuand sa o priveasca .
Era imbracat intr`o pereche de blugi de un albastru deschis si un tricou simplu negri si deasupra avea geaca de piele neagra , una din preferatele lui pe langa cele de trening.
Sus In jos
Go Hye Mi

Go Hye Mi


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/04/2012
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 11:43 am

  • Îşi trecu limba peste buze şi se rezemă de pervazul ferestrei, bătând cu degetele în suprafaţa netedă a peretelui. Nici nu auzise uşa, căci sincer, nu era deloc atentă în jur, aşa că imediat cum îi auzi glasul, tresări speriată. Se întoarse cu faţa înspre uşa de la bucătărie şi clipi mirată când îl recunoscu pe Yuzuki. Chicoti slab.
    -Colegul meu fantomă! exclamă şi râse slab, apropiindu-se de uşa, nu înainte de a stinge aragazul. Îşi puse palmele în şold şi se opri în faţa acestuia, ridicând privirea spre el, căci era mai pitică. Era oarecum ironic.
    -Bună, bună, surâse, clipind adorabil din gene şi zâmbi fermecător. Îşi trase de tricou în jos, peste pantalonii scurţi pe care-i purta.
Sus In jos
Yuzuki Takashimo

Yuzuki Takashimo


Mesaje : 38
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 11:47 am

Zambi din nou lasand la vedere gropitele din obraji . Poate un lucru cu care se putea madri sau mai bine zis singurul cu care se putea madri.Nu ca ar fi un laudaros sau ceva dar ii placea si lui propriile gropite , desi nu era vreun narcisist sau ceva de genul.
-Waw! exclama el surprins deci suntem colegi de camera hm? o spuse pe un ton adorabil clipind la urma lui din gene incercand sa o imite. Avea ochii mici dar avea gene mai dese. Se ridica de pe tocul usii si pasi in bucatarie privind in jurul lui.
-Cred ca o sa fie distractiv! exclama el analizand inca putin bucataria apoi isi intoarse privirile catre noua lui colega.Isi trecu o mana prin par ciufulindu`l putin. Nu avea o anumita frizura sau ceva de genul dar din instinct , cateodata , isi mai trecea mana prin par incerand prin acest gest sa isi mai "aranjeze" parul brunet.
Sus In jos
Go Hye Mi

Go Hye Mi


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/04/2012
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 11:55 am

  • Îi analiză chipul, şi nu putu să nu remarce, cât de adorabil era când zâmbea şi lăsa la vedere acele gropiţe. Îşi umflă obrajii, alungându-şi gândurile şi îl privi în ochi, zâmbind în continuare.
    -Aşa se pare, spuse pe un ton voios şi râse când acesta începu să o imite. Ce putea să spună, era tare drăguţ.
    -Oppa, eu fac mai bine, zise şi clipi des, apoi îi scoase limba şi se roti uşor, mergând spre aragaz. Îşi dădu părul pe spate, acesta, asezându-i-se perfect pe umeri, şi în jurul mijlocului. Avea un păr lung şi îi plăcea asta.
    -Cafea? întrebă şi-l privi cu coada ochiului, ridicându-se pe vârfuri, pentru a lua nişte ceşti din dulap.
Sus In jos
Yuzuki Takashimo

Yuzuki Takashimo


Mesaje : 38
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 12:02 pm

Se aseza pe un scaun de la masa de langa fereastra si privi cateva momente afara in curte. O vedere destul de placuta. Tresarii usor la auzul intrebari , el de obicei nu bea cafea deoarece cafeaua putea sa il adorma , da era ciudat dar asa era organizmul lui.
-Um nu merci ! Cafeaua ma adoarme , asta daca nu vrei sa ma vezi intins pe masa adormit . spuse chicotind apoi ii privi parul lung si frumos. Mereu ii placuse fetele cu parul lung. Isi dadu geaca jos punand`o frumos pe spatarul scaunului scotandu`si din buzunarul drept telefonul . Se uita la el apoi il puse pe masa lasandu`l sa alunece la cativa centimetri de el.
Sus In jos
Go Hye Mi

Go Hye Mi


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/04/2012
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 12:07 pm

  • Luă doar o ceaşcă din dulap şi închise uşiţa acestuia, apoi turnă cafea, luând o gură. Oftă când simţi înţepăturile la limbă, căci era fierbinte şi se întoarse spre el, privindu-l cu zâmbetul pe buze.
    -Întins pe masă, adormit. Hmm, asta ar fi o privelişte tare interesantă, spuse, încercând să pară serioasă, dar nu reuşi, căci începu să râdă. Se aşeză în faţa lui, lăsând cana lângă ea, şi îşi sprijini capul într-o palmă, începând să-şi legene picioarele.
    -Şi eu care credeam că dormitorul tău e bântuit, spuse gânditoare, jucându-se cu lănţicul de la gât.
Sus In jos
Yuzuki Takashimo

Yuzuki Takashimo


Mesaje : 38
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 2:14 pm

Zambi scurt privind ametit incaperea . Inca nu era asa obisnuit cu locuinta dar avea sa se simta comod in curand.Incerca sa se imagineze chiar el adormit pe masa , da o priveliste super jenanta si nasoala.
-De ce sa fie bantuit? spuse incruntandu`se examinandu`si bratara subtire de argint de la incheietura maini . Ii era asa de draga , o primise de la sora lui de majorat.
-Da chiar unde este dormitorul meu? spuse incruntandu`se din nou. Era o intrebare stupida dar chiar nu stia unde ii este dormitorul si tare ar fi vrut sa afle. Se ridica si se duse la chiuveta luand un pahar . Isi turnase putina apa si lua o inghititura zdravana. Ii era putin cam sete.
Sus In jos
Go Hye Mi

Go Hye Mi


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/04/2012
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 2:38 pm

  • Îşi termină cafeaua şi apoi îşi lăsă capul pe masă, ţinându-l pe braţe. Trase aer în piept şi îl privi.
    -Pentru că nu era nimeni acolo. Era pustiu, spuse şi oftă teatral, apoi zâmbi uşor urmărindu-l cu privirea. Se ridică în picioare când îi auzi întrebarea şi aşteptă ca el să bea apa, pentru ca apoi să-i arate camera.
    -Păi hai să-ţi arătăm camera, spuse cu zâmbetul pe buze şi se opri în faţa lui, sprijinindu-se de bufet. Îşi trase tricoul mai jos, clipind des.
Sus In jos
Yuzuki Takashimo

Yuzuki Takashimo


Mesaje : 38
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 3:02 pm

Lasa paharul pe masuta si o privi. Se duce pana la scunul pe care statuse si isi lua geaca in mana mergand catre usa.
-Pai sa mergem... spuse incet facandu`i semn lui Hye sa mearga inainte el urmand`o in tacere. Sperase ca o sa aiba o camera decenta , nici prea mare nici prea mica , si un pat confortabil Sonnul pentru el era sacru asa ca asta era ce conta mai mult cateodata pentru el. Isi aminti ca isi lasase telefonul pe masa in bucatarie si se intoarse dupa el . Il lua de pe masa si il baga in buzunarul blugilor apoi se intoarse la colega lui.
-Scuze , mi`am uitat telefonul!
Sus In jos
Go Hye Mi

Go Hye Mi


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/04/2012
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 3:26 pm

  • Aprobă uşor şi fără a mai spune ceva, se îndreptă spre uşă, ieşind din bucătărie. Îşi trecu palmele pe la ochi, simţindu-se dintr-odată obosită şi trase aer în piept, muşcându-şi buzele cu putere. Tresări când văzu că rămase singură şi se uită ciudat în urmă, căutându-l pe Yuzu cu privirea.
    -Nu-i nicio problemă, spuse zâmbind, când acesta reveni lângă ea şi urcă rapid scările, apoi se opri în faţa camerei lui. Deschise uşa şi îl lăsă pe băiat să intre primul, pentru a vedea încăperea.
Sus In jos
Yuzuki Takashimo

Yuzuki Takashimo


Mesaje : 38
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 3:30 pm

Urcara scarile in liniste ajung in fata unei usii albe simple pe care Hye o deschise dandu`se mai apoi la o parte. Intra incet in camera analizand fiecare coltisor. Era o incapere destul de mare , pereti albi , un pat mare si parea desul de confortabil , mobila decenta si o fereastra asa bine pozitionata ca puteai sa te uiti din pat la ea.
-waaw. imi place. spuse sec trantindu`si geaca pe pat mergand direct la fereastra pentru a vedea ce priveliste se vede de la ea.
Sus In jos
Go Hye Mi

Go Hye Mi


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/04/2012
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 3:42 pm

  • Intră după tânăr şi se rezemă de perete, privindu-l cu zâmbetul pe buze. Sinceră să fie, era prima oară când intra în camera aceea. Privi în jur, fiind de părerea că era drăguţ amenajată.
    -Şi mie. Exact la ce te-ai putea aştepta când vi obosit şi vrei să dormi, spuse şi îşi umflă obrajii, apoi ţopăi uşor până ajunse în spatele lui. Se prinse cu palmele de umerii acestuia, şi se ridică pe vârfuri, uitându-se pe deasupra umărului său, pe fereastră. Uneori, adora să fie cea mai pitică, pentru că era şi cea mai răsfăţată, dar de obicei, era o neplăcere, ca şi atunci, căci trebuia să-l deranjeze pe băiat pentru a se uita afară.
    -Oppa, ai o privelişte foarte frumoasă, spuse cu zâmbetul pe buze.
Sus In jos
Yuzuki Takashimo

Yuzuki Takashimo


Mesaje : 38
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 3:49 pm

Se uita pe fereastra privind curtea din spate ce se vedea . Simti palmele fetei pe umerii lui si zambi malefic. Avea in gand un mic plan ca sa o sperie si spera sa ii iasa. Se intorse brusc pe calcaie fara ca satena sa apuce sa isi ia palmele de pe umerii lui si o cuprinse de mijloc
-Bau! spuse acesta mai mult soptit zambind lasand la vedere gropitele privind`o in ochii. In camera era caldura si era asa placut. Soarele apunea iar ultimele raze patrundeau in camera lui prin fereastra , o priveliste foarte frumoasa.
Sus In jos
Go Hye Mi

Go Hye Mi


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/04/2012
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 3:59 pm

  • Se rezemă uşor de spatele lui, privind cerul cu zâmbetul pe buze şi închise pentru o clipă ochii. Nici nu-şi dădu seama de ceea ce voia să facă tânârul, dar când acesta se întoarse brusc, tresărind, deschise ochii şi se prinse cu braţele de gâtul lui, lipindu-se de acesta. Îl privi în ochi, şi roşii, apoi îşi umflă obrajii.
    -M-am speriat! Eşti rău, spuse şi îi scoase limba, privindu-l îmbufnată. Clipi des, fără să-şi ia o clipă ochii de la el şi-şi muşcă buza, înghiţind în sec.
Sus In jos
Yuzuki Takashimo

Yuzuki Takashimo


Mesaje : 38
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 4:03 pm

Zambi satisfacut , se parea ca planul lui de a o speria ii iesise. Continua sa zambeasca pana cand observase ca fata ii scoase limbe. Brusc trecuse la o fata mai seriosa si ii spuse:
-Nu mai scoate limba sau ramai fara ea ! glumi aceasta dar vorbise serios.
Lui ii placea sa scoata limba inca chiar foarte des dar cand altcineva ii scoatea limba parca turba. Nu ca ar fi un semn foarte obscen sau ceva de genul doar ca nu prea ii placea , nu suporta.
Sus In jos
Go Hye Mi

Go Hye Mi


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/04/2012
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 4:09 pm

  • Se abţinu să nu râdă când acesta deveni serios şi îl auzi, dar, cu riscul de a-l supăra, şi probabil de a-l face să nu mai vorbească deloc cu ea, cel puţin pentru o perioadă, se desprinse din braţele lui, şi depărtându-se câţiva paşi, îi scoase din nou limba.
    -Vrei să vezi că o scot în continuare şi nu rămân fără ea? întrebă pe un ton jucăuş şi făcându-i scurt cu ochiul îi scoase iarăşi limba şi râzând se apropie mai mult de uşă, rămânând cu faţa la el.
Sus In jos
Yuzuki Takashimo

Yuzuki Takashimo


Mesaje : 38
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 4:14 pm

Hye se juca cu focul. O privi malefic imprimandu`si un zambet la fel de diabolic pe chip. statu cateva minute memiscat privind`o cum tot scotea limba si intr1o fractiune de secunda fusese in fata el prinzand`o de incheietura maini si tragand`o mai aproape de el. nchise usa cu piciorul , se apropie de ea si o musca zdravan de limba.
-Si sa nu zici ca nu te`am avertizat! spuse acesta departandu`se usor de ea avand un zambet satisfacut pe chip.
Sus In jos
Go Hye Mi

Go Hye Mi


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/04/2012
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 4:21 pm

  • Aproape ajunse la uşă, când el apăru parcă de nicăieri în faţa ei. Mări involuntar ochii, gândindu-se când reuşise să se mişte atât de repede. Se simţi trasă mai aproape de el, şi trupurile lor se lipiră, iar Hye Mi zâmbi inocentă. Auzi uşa închizându-se şi-şi puse palmele pe pieptul lui, înghiţind în sec. Închise ochii când o muşcă de limbă, icnind dureros.
    -Asta chiar a durut! exclamă şi deschise ochii, apoi, prinzându-l de tricou, îl privi ameninţător în ochi. Îl trase în jos, căci diferenţa de înălţime îşi spunea cuvântul şi îi prinse buza cu dinţii, muşcându-l la el de tare.
    -Şi dacă crezusei că scapi, ei bine, te-ai înşelat, spuse pe un ton dulce, clipind dulce, privindu-l inocentă în ochi. Îl scoase limba, şi îi dădu drumul.
Sus In jos
Yuzuki Takashimo

Yuzuki Takashimo


Mesaje : 38
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 4:24 pm

Incepu sa rada zgomots cand ii vazu limba rosie si urmele lui de dinti. niste urme fine , aproape nu se vedeau dar totusi erau acolo. O trase aproape de el luand`o in brate incepand sa o mangaie pe crestetul capului.
-Mda , vezi sa nu cumva sa te razbuni! Sa nu ma calci pe picioare in semn de razbunare! rase din nou facand misto de ea. Era mica de inaltime dar asta nu era o problema , mai bine o fata mai mica decat el decat una mai inalta , oricum el era destul de inalt.
Sus In jos
Go Hye Mi

Go Hye Mi


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/04/2012
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 4:28 pm

  • Îşi lăsă capul pe pieptul lui, cuprinzându-i talia cu braţele şi îşi umflă obrajii, îmbufnându-se când îl auzi. Se uită la el, şi-l lovi cu pumnii în piept uşor.
    -Nu mai fi rău! spuse şi îl prinse cu degetele de obraji, începând să tragă uşor de ei. Îi scoase limba apoi se desprinse de el.
    -Nu mai vorbesc cu tine. Mă ustură limba, zise şi se îndreptă spre fereastră, făcând pe supărata. Evident, nu vorbea serios, dar îi plăcea să se alinte. Îşi dădu părul de pe chip, şi se sprijini de pervaz, privind afară. Razele soarelui ce apunea, îi mângâiau chipul, iar fata surâse.
Sus In jos
Yuzuki Takashimo

Yuzuki Takashimo


Mesaje : 38
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 4:32 pm

Facuse o moaca bosumflata cand ii vazu reactia. Avea chef de joaca . Se apropie si el de fereastra fara a o privi si se uita la cer. Se innopta destul de repede.
-Da te`ai suparat? spuse pe un ton copilaros privind`o cu niste puppy eyes . Ii iesea asa bine schema cu puppy eyes chiar daca el avea ochii mici si alungiti. Zambi dulce i o privi insitent. nu putea sa stea suparata pe el , nu avea cum chiar daca avea sa o scoata pe fereastra aafara.
Sus In jos
Go Hye Mi

Go Hye Mi


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/04/2012
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 4:38 pm

  • Îşi ondulă o şuviţă de păr pe deget şi când el se opri în spatele ei, o lăsă să-i cadă uşor pe umăr. Îl privi fugar cu coada ochiului, apoi reveni cu privirea spre fereastră. Tresări scurt când îi auzi vocea şi se uită la el discret, dar nu rezistă prea mult şi se întoarse spre acesta, privindu-l dulce.
    -Oppa, eşti aşa cute! spuse zâmbind dulce şi roşi uşor, apoi îl ciufuli încetişor, dându-i de înţeles că nu era supărată pe el. Se ridică pe vârfuri şi-l sărută pe obraz.
Sus In jos
Yuzuki Takashimo

Yuzuki Takashimo


Mesaje : 38
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 4:44 pm

Zambi satisfacut. Mereu ii iesea faza cu puppy eyes . O batu usor pe umar ciufulindu`i la randul sau bretonul.
-Mersi si tu esti cute! spuse sincer ducandu`se spre pat. Lua geaca si o aseza pe spatarul scaunului de la birou . Se duse inapoi langa pat si se aseza pe marginea lui facandu`i semn lui Hye sa vina acolo.
-Daca vrei sa stai jos ai un loc langa mine! o privi scurt apoi se intinse pe spate pe pat. Era asa moale si confortabil !
Sus In jos
Go Hye Mi

Go Hye Mi


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/04/2012
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips EmptyLun Apr 16, 2012 4:48 pm

  • Îşi umflă obrajii când o ciufuli şi el, şi surâse fermecător, privindu-l dulce. Îşi întinse trupul, auzindu-şi oasele cum trosnesc uşor şi apoi se îndreptă spre pat cu paşi mici. Se aşeză lângă el, şi după ce se întinse, părul i se răsfiră uşor în jur.
    -Mai spune-mi despre tine, şi-ţi spun şi eu, apoi, zise şi chicoti slab. Chiar dorea să afle mai multe lucruri despre el, având în vedere că aveau să fie colegi de acum înainte. Privi tavanul, şi trase aer în piept.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Say my name between your lips Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips Empty

Sus In jos
 
Say my name between your lips
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Unoccupied :: Locuinte disponibile :: Camerele adolescentilor-
Mergi direct la: