Unoccupied
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Say my name between your lips

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Go Hye Mi




Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/04/2012

Say my name between your lips - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips - Pagina 2 EmptyLun Apr 16, 2012 4:48 pm

  • Îşi umflă obrajii când o ciufuli şi el, şi surâse fermecător, privindu-l dulce. Îşi întinse trupul, auzindu-şi oasele cum trosnesc uşor şi apoi se îndreptă spre pat cu paşi mici. Se aşeză lângă el, şi după ce se întinse, părul i se răsfiră uşor în jur.
    -Mai spune-mi despre tine, şi-ţi spun şi eu, apoi, zise şi chicoti slab. Chiar dorea să afle mai multe lucruri despre el, având în vedere că aveau să fie colegi de acum înainte. Privi tavanul, şi trase aer în piept.
Sus In jos
Yuzuki Takashimo

Yuzuki Takashimo


Mesaje : 38
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship

Say my name between your lips - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips - Pagina 2 EmptyMar Apr 17, 2012 3:27 am

Privi ateva clipe tavanul absorbit. Ce putea sa ii zica despre el? Mare lucru nu prea avea dar era bine sa mai afle cateva ceva unul despre altul avand in vedere ca traiau de acuma in colo sub acelasi acoperis.
-Pai ce ai vrea sa stii?Am o sora mai mica ... spuse mai incet gandindu`se. Nu prea stia sigur ce ar mai putea sa ii spua , era genul de persoana care daca nu il intrebai nu iti spunea despre el. Se gandea ca poate nu intereseaza pe nimeni despre el daca nu intreaba , logic nu?
Sus In jos
Go Hye Mi

Go Hye Mi


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/04/2012
Localizare : Wherever my dreams lead me ...

Say my name between your lips - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips - Pagina 2 EmptyMar Apr 17, 2012 3:38 am

  • Trase aer în piept şi începu să-şi legene picioarele absentă. Îşi cuprinse ceafa cu palmele, şi după câteva clipe, se întoarse pe-o parte, stând cu faţa la el. Îl privi zâmbind calmă, clipind des.
    -Câţi ani are? întrebă surâzând. Ea, spre deosebire de el, avea un frate mai mare. Şi sinceră să fie, era tare urât uneori, căci mai mereu, trebuia să ştie ce face şi unde merge. Cel puţin, în ultima vreme, o lăsase în pace, dar înainte, de fiecare dată când voia să plece undeva, trebuia să-şi sune fratele, să-i dea raportul.
Sus In jos
Yuzuki Takashimo

Yuzuki Takashimo


Mesaje : 38
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship

Say my name between your lips - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips - Pagina 2 EmptyMar Apr 17, 2012 2:26 pm

Il apucasera melancoliile dupa sora lui. ii era asa de dor de ea. nu o mai vazuse de aproape un an , de cand ii fusese ziua. Cand erau mici erau toata ziua unu cu altul si el avea mare grija de ea.
-Pai acuma trebuie sa aiba 17 ani... spuse melancolic continuand sa priveasca tavanul alb.
-Tu mai ai frati sau surori?si ce mai vrei sa stii despre mine? isi duse mainile sub cap continuand sa priveasca tavanul. Era asa bine sa stai cateodata si sa te relaxezi .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Say my name between your lips - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Say my name between your lips   Say my name between your lips - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Say my name between your lips
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Unoccupied :: Locuinte disponibile :: Camerele adolescentilor-
Mergi direct la: