Unoccupied
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The walking away ! with you

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Ryu Seop So




Mesaje : 24
Data de inscriere : 13/04/2012

The walking away ! with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The walking away ! with you   The walking away ! with you - Pagina 2 EmptyLun Apr 16, 2012 4:48 pm

Desi ea incerca sa se apropie de mine, am impins-o in cele din urma pana cand spatele ei intalni duritatea unei banci. Am riscat, departandu-mi putin chipul zambitor de al ei, pentru a-i privi expresia, care speram eu sa fie una de siguranta sau macar de incredere.
Nici eu nu stiam ce urma, desi era evident pentru oricine, mie tot imposibil mi se parea, chiar si in acele momente certe.
Sus In jos
Lee Seul Mi

Lee Seul Mi


Mesaje : 19
Data de inscriere : 16/04/2012

The walking away ! with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The walking away ! with you   The walking away ! with you - Pagina 2 EmptyLun Apr 16, 2012 4:52 pm

  • Nici nu-şi dădu seama când ajunse pe acea bancă, dar nu făcu nimic, ci îl privi senină pe tânăr, cu zâmbetul pe buze. Îşi trecu lent degetul peste buzele lui, trasându-le conturul şi îl trase aproape de ea, dar fără să-l sărute. Continua să-i atingă uşor chipul, parcă vrând să-i memoreze fiecare trăsătură perfectă. Îi zâmbi fermecător şi îl sărută uşor, fugar, apoi îşi dădu pentru câteva clipe, capul pe spate, lăsându-şi palmele pe pieptul lui.
Sus In jos
Ryu Seop So

Ryu Seop So


Mesaje : 24
Data de inscriere : 13/04/2012

The walking away ! with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The walking away ! with you   The walking away ! with you - Pagina 2 EmptyLun Apr 16, 2012 4:57 pm

Am suras in timp ce-i savuram buzele, apoi am lasat-o sa alunece pe suprafata bancii, dar nu m-am grabit sa ma alatur ei. Pur simplu am adus-o unde vroiam, iar asa ravasita cum era, mi se parea mai mult decat perfecta.
M-am indepartat incet, lasand-o fara a-i explica ceva, nici macar din priviri. Am inceput sa-i analizez de la distanta liniile trupului si perfectiunea formelor, sagetand-o mereu cu priviri lacome.
Sus In jos
Lee Seul Mi

Lee Seul Mi


Mesaje : 19
Data de inscriere : 16/04/2012

The walking away ! with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The walking away ! with you   The walking away ! with you - Pagina 2 EmptyLun Apr 16, 2012 5:07 pm

  • Îşi simţea trupul arzându-i şi obrajii ei, erau extrem de roşii. Înghiţii în sec, realizând cât de repede îşi pierduse raţiunea. Se ridică cu fundul pe bancă, privindu-l printre genele-i lungi. Părul îi stătea uşor răvăşit, iar fustiţa roşie ce-o purta, i se ridicaseră provocator pe coapse. Nici nu-şi dădu seama de asta, căci ochii ei, continuau să-l privească pe el, să-l analizeze. Îşi muşcă buza, simţindu-i parcă buzele peste ale ei.
Sus In jos
Ryu Seop So

Ryu Seop So


Mesaje : 24
Data de inscriere : 13/04/2012

The walking away ! with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The walking away ! with you   The walking away ! with you - Pagina 2 EmptyLun Apr 16, 2012 5:13 pm

- Ce esti tu ?...
Am intrebat-o sarcastic, apropiindu-ma din nou de ea, si lasandu-ma in jos, in dreptul ei, atingandu-i in reluare coapsele dezgolite.
- De fapt, nici nu vreau sa stiu... Imi place prea mult ce faci din mine.
Sus In jos
Lee Seul Mi

Lee Seul Mi


Mesaje : 19
Data de inscriere : 16/04/2012

The walking away ! with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The walking away ! with you   The walking away ! with you - Pagina 2 EmptyLun Apr 16, 2012 5:22 pm

  • Ochii ei sclipiră periculoşi când acesta o întrebă ce este, dar, văzându-l că se apropie de ea, tăcu, urmărindu-l atentă. Îşi ţinu o clipă respiraţia când palmele lui îşi găsiră locul pe picioarele ei, atingându-i pielea înfierbântată.
    -Ce fac din tine? întrebă pe un ton provocator şi-şi urcă un picior pe talia lui, apoi îi atinse pieptul cu degetele, privindu-l în ochi.
Sus In jos
Ryu Seop So

Ryu Seop So


Mesaje : 24
Data de inscriere : 13/04/2012

The walking away ! with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The walking away ! with you   The walking away ! with you - Pagina 2 EmptyLun Apr 16, 2012 5:30 pm

Ranji provocator catre ea, intinzandu-se dupa un sarut grabit, pe care-l savura insa in acel moment mai mult decat era necesar.
- Tu ar trebui sa stii asta mai bine ca mine... Esti incantatoare, si totusi...incepe sa-mi fie frica cu tine.
Am marturisit, razand la final, avand privirile in pamant. Mi-am urcat mainile cautatoare pana la talia ei, unde m-am oprit brusc.
Sus In jos
Lee Seul Mi

Lee Seul Mi


Mesaje : 19
Data de inscriere : 16/04/2012

The walking away ! with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The walking away ! with you   The walking away ! with you - Pagina 2 EmptyLun Apr 16, 2012 5:43 pm

  • Îl ascultă atentă şi începu să râdă uşor. Îi ridică bărbia cu degetele, privindu-l în ochi.
    -Atunci dacă ţi-este frică, haide să terminăm, surâse dulce, privindu-l senină, vrând să-i vadă reacţiile. Îşi dădu părul de pe ochi şi îşi aranjă hainele, dându-şi piciorul de pe talia lui. Clipi des, fără a mai face vreo mişcare, doar urmărindu-l atentă şi curioasă. Îşi linse buzele roşiatice, ce tânjeau încă după săruturile lui, dar nu făcu nimic, pentru aş potoli dorinţa.
Sus In jos
Ryu Seop So

Ryu Seop So


Mesaje : 24
Data de inscriere : 13/04/2012

The walking away ! with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The walking away ! with you   The walking away ! with you - Pagina 2 EmptyMar Apr 17, 2012 1:52 pm

Isi incolaci bratele in jurul taliei sale, si isi aseza capul pe coapsele ei, fara sa se jeneze prea mult. Incepu sa-i sarute scurt pulpa superioara a picioarelor, in timp ce cu mainile ii mangaia talia, indreptandu-se spre spate.
- Daca intra cineva peste noi ?
O intreba printre sarutari, facand pauze regulate.
Sus In jos
Lee Seul Mi

Lee Seul Mi


Mesaje : 19
Data de inscriere : 16/04/2012

The walking away ! with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The walking away ! with you   The walking away ! with you - Pagina 2 EmptyMar Apr 17, 2012 1:55 pm

  • Gesturile lui o luară prin surprindere. Se cutremură de plăcere, şi nu reuşi să-şi abţine un geamăt scurt când buzele lui începură a-i săruta pielea. Înghiţi în sec, muşcându-şi buzele, în timp ce-l privea printre genele-i lungi.
    -N-nu cred că ne va deranja cineva. Aici nu prea intră nimeni, spuse gâfâind, şi închise pentru scurt timp ochii, încercând să-şi calmeze respiraţia mult prea accelerată.
Sus In jos
Ryu Seop So

Ryu Seop So


Mesaje : 24
Data de inscriere : 13/04/2012

The walking away ! with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The walking away ! with you   The walking away ! with you - Pagina 2 EmptyMar Apr 17, 2012 1:58 pm

- Am sa iau raspunsul asta ca pe un accept pentru a continua...
Raspunse ironic, accelerand miscarile, ducandu-le aproape la extrema cealalta. Usor violent, incepu sa-i caute cu degetele mainile, si i le prinse deasupra capului, in timp ce ii explora abdomenul inca acoperit de haina ei cu buzele, stiind ca ea ii v-a simti respiratia calda si sacadata prin material.
Sus In jos
Lee Seul Mi

Lee Seul Mi


Mesaje : 19
Data de inscriere : 16/04/2012

The walking away ! with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The walking away ! with you   The walking away ! with you - Pagina 2 EmptyMar Apr 17, 2012 2:07 pm

  • Strâmbă din nas când îi auzi tonul ironic şi pentru o clipă vru să-l oprească. În schimb, gemu din nou, înfiorându-se. Îl privi cu ochii mari, simţindu-i respiraţia fierbinte prin materialul subţire al maieului pe care-l purta. Îşi abţinu icnetele de plăcere, şi se cutremură din nou. Îşi muşcă mai tare buzele apoi oftă încetişor de plăcere, şi-şi dădu părul din ochi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





The walking away ! with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The walking away ! with you   The walking away ! with you - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
The walking away ! with you
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Unoccupied :: Alternative :: Holurile-
Mergi direct la: