Unoccupied
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Gimme a break

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Dominique J. Scarlet
Admin



Mesaje : 90
Data de inscriere : 12/04/2012

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyLun Apr 16, 2012 4:41 pm

Mi-am muscat buza inferioara in interior, si priveam cu pupilele dilatate probabil indrazneala si farmecul sau. Mintea mea imi dicta sa-mi iau cartea si sa fug, dar inima ma tinea inlantuita in raza sa vizuala.
- Uhm, uhm...
Am balbait niste sunete, apoi mi-am inghitit orice cuvant, vazand ca continua sa se joace cu mine.
Sus In jos
https://unoccupied.forumgratuit.ro
Dimitri Sykes

Dimitri Sykes


Mesaje : 91
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 30

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyLun Apr 16, 2012 4:45 pm

Am zambit dulce si am repetat dupa ea.
-Uhm,uhm...Chiar eram suficient de sarit de pe fix incat sa fac tot ce voia ea in momentul acela asa ca am continuat sa imi plimb degetul pe conturul buzelor ei si sa astept.
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin
Dominique J. Scarlet


Mesaje : 90
Data de inscriere : 12/04/2012

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyLun Apr 16, 2012 4:53 pm

Am inceput sa respir sacadat, de parca as fi suferit de astm, nu alta.
- Te joci cu mine ?
Am intrebat timida, dar hotara sa-i aflu intentiile inainte de a-i permite ceva. Nu vroiam sa risc cu el, pentru a repeta niste greseli.
Frica imi pulsa in vene si proabil si el imi simtea emotia vie.
Sus In jos
https://unoccupied.forumgratuit.ro
Dimitri Sykes

Dimitri Sykes


Mesaje : 91
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 30

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyLun Apr 16, 2012 4:55 pm

-Nu.Te provoc sa fi mai indrazneata.Am spus incer privindo direct in ochi fara sa clipesc.
Chiar nu ma jucam cu ea insa trebuia sa o fac sa iasa cumva din cochilia ei.Nu putea ramane timida pentru totdeauna,mai ales daca statea in preajma mea.
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin
Dominique J. Scarlet


Mesaje : 90
Data de inscriere : 12/04/2012

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyLun Apr 16, 2012 5:01 pm

- Inteleg...
Am raspuns dupa o pauza in care m-am bucurat de increderea ochilor lui. I-am prins mana cu care-mi descoperi buzele, si i-am oprit-o brusc. Am ranjit scurt si cu incredere, mai degraba in el, decat in mine.
Mi-am apropiat mai mult chipul de al lui, intai unindu-ne fruntile palide, apoi buzele insetate.
Am gemut subtil in momentul contactului dintre gurile noastre, apoi am incercat sa ma abtin.
Sus In jos
https://unoccupied.forumgratuit.ro
Dimitri Sykes

Dimitri Sykes


Mesaje : 91
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 30

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyLun Apr 16, 2012 5:13 pm

Mam infiorat destul de tare cand a gemut pentru ca era dulce si imi venea so smotocesc toata.In schimb am continuat sarutul imbratisando puternic si facando un ghemotoc mic in bratele mele lungi.Apoi am inceput sa imi plimb degetele prin parul ei si sa o mangai incept pe gat.
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin
Dominique J. Scarlet


Mesaje : 90
Data de inscriere : 12/04/2012

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyLun Apr 16, 2012 5:17 pm

Desi mintea-mi era confuza, corpul meu se afla in extaz, eclipsand orice alt sentiment.
Tremuram sub atingerile lui, dar nu as fi vrut sa se opreasca. M-am lasat prada mainilor lui, simtindu-mi trupul moale si usor in imbratisarile salei.
Sus In jos
https://unoccupied.forumgratuit.ro
Dimitri Sykes

Dimitri Sykes


Mesaje : 91
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 30

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyLun Apr 16, 2012 5:23 pm

Am inceput sa ma las incet in jos trangando dupa mine fara sa intrerup sarutul intinzando in iarba cu partea de sus a corpului meu peste ea sarutando tot mai intens tot mai fierbinte si pasional.As fi continuat asa la nesfarsit simtindo cum tremura de placere si emotie si cum geme infundat incercand sa se abinta.Adorabil.
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin
Dominique J. Scarlet


Mesaje : 90
Data de inscriere : 12/04/2012

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyLun Apr 16, 2012 5:26 pm

Nu stiam cum sa ma mai trezesc din acel loc in care magaierile sale patrunzatoare ma trimisesera. Am rasuflat usor, oprind acel sarut prin care el ma inghitea cu totul.
- Trebuie sa ma apar...
Am raspuns printre gemete, dandu-i de inteles ca vreau sa-l faca sa se opreasca
Sus In jos
https://unoccupied.forumgratuit.ro
Dimitri Sykes

Dimitri Sykes


Mesaje : 91
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 30

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyLun Apr 16, 2012 5:38 pm

Mam oprit si cu incetinitorul mam ridicat in genunchi apoi mam lasat in fund putin mai in spate langa ea...
-Esti ok?Am intrebat privindo intrebator nestiind de ce sa oprit.Oricum sa o fortez nu aveam de gand pentru ca nici mie nu imi placea sa fiu fortat deci in consecinta nu o faceam nici eu niciodata.
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin
Dominique J. Scarlet


Mesaje : 90
Data de inscriere : 12/04/2012

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyLun Apr 16, 2012 5:45 pm

Mi-am ascuns chipul cateva clipe, pana m-am mobilizat, apoi i l-am descoperit in timp ce mi-am recapatat si zambetul, unul melancolic, dar suficient de stralucitor.
- Nu-mi amintesc sa ma fi simtit vreodata mai bine... Totusi, nu puteam sa-ti rezist, dar nu vreau nici sa-ti dau un asemenea avantaj...
Am marturisit cu emotie in glas, apropiindu-ma de el si facandu-ma comoda in bratele lui, sprijinindu-mi spatele de pieptul sau.
Sus In jos
https://unoccupied.forumgratuit.ro
Dimitri Sykes

Dimitri Sykes


Mesaje : 91
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 30

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyLun Apr 16, 2012 6:01 pm

Am zambit dulce si miam aranjat parul.
-Tu esti cea care are un avantaj nedrept...tu poti sa imi rezisti.Am spus privind cu ambii ochii la o suvita de par din breton si probabil aratand stupid si imatur.
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin
Dominique J. Scarlet


Mesaje : 90
Data de inscriere : 12/04/2012

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyMar Apr 17, 2012 2:09 pm

Am suras cu subinteles, intorcandu-ma cu tot trupul, stand acum cu fata spre el.
- Vrei sa spui ca tu nu-mi poti rezista mie ?....
L-am intrebat cu sarcasm in glas, lasandu-mi chipul pe pieptul lui.
Sus In jos
https://unoccupied.forumgratuit.ro
Dimitri Sykes

Dimitri Sykes


Mesaje : 91
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 30

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyMar Apr 17, 2012 10:27 pm

-Nu e chiar atat de simplu de explicat...Iam spus lansandumi parul in pace si cuprinzando cu bratele.
-Adica mie daca imi place ceva...mult! Nu ii pot rezista pur si simplu.Am adaugat strando in brate mai tare si sperand sa nu auda cat de tare imi batea inima de fapt.
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin
Dominique J. Scarlet


Mesaje : 90
Data de inscriere : 12/04/2012

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyMar Apr 17, 2012 10:38 pm

Am suras auzind explicatia lui si totodata si bataile inimii, care ma obligau sa-l cred. Mi-am ridicat chipul pentru a-i putea zari expresia si i-am zambit scurt si dulce. Mi-am indreptat mana spre chipul lui cu intentia de a i-l atinge, dar brusc mi-am retras-o, simtind ca l-as tulbura prea tare, respingandu-l prima oara, apoi cerand mai mult. M-am asezat cuminte langa el, cu privirea in jos, dar cu un zambet larg pe buze.
Sus In jos
https://unoccupied.forumgratuit.ro
Dimitri Sykes

Dimitri Sykes


Mesaje : 91
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 30

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyMar Apr 17, 2012 10:41 pm

Chiar credeam ca voia sa ma atinga insa ssa retras in ultimul momnet.Momentan nu avea nici cea mai vaga idee ce voia sa faca.Asa ca am intins mana si iam cuprins umerii apropiindo de mine.
-Sa intamplat ceva rau?Am intrebat precaut plimbandumi mana pe umarul ei incet si relaxant.
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin
Dominique J. Scarlet


Mesaje : 90
Data de inscriere : 12/04/2012

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyMar Apr 17, 2012 10:47 pm

Mi-am intredeschis buzele privindu-l visatoare in timp ce ii simteam mainile pe umerii mei. Brusc mi-am apropiat chipul de al sau, presandu-mi buzele deja uscate peste gura lui, care ma ispitea in acel moment mai mult decat inainte.
Sus In jos
https://unoccupied.forumgratuit.ro
Dimitri Sykes

Dimitri Sykes


Mesaje : 91
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 30

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyMar Apr 17, 2012 10:50 pm

Mi-am inghitit cuvintele luat pe nepregatite insa mi-am revenit repede si am inceput sa o sarut mai infocat ca inainte.Nu ma asteptam sa fie atat de indrazneata dar se pare ca descopeream tot mai multe fete curajoase ale acestei fete.NU aveam de gand sa o las acum balta deoarece ma fascina persoana ei complicata si...imi cam placea de ea...mult.
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin
Dominique J. Scarlet


Mesaje : 90
Data de inscriere : 12/04/2012

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyMar Apr 17, 2012 10:53 pm

Luam gurite mici de aer din cand in cand si incercam sa continui sarutul, desi imi simteam corpul inert. Mainile imi alunecau in voie pe langa trupul tremurand si zvacnind.
Sus In jos
https://unoccupied.forumgratuit.ro
Dimitri Sykes

Dimitri Sykes


Mesaje : 91
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 30

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyMar Apr 17, 2012 11:06 pm

Mam rasucti cu tot corpul inspre ea si desii am zis ca nu am sa o fortez la nimic iam pus mana pe umar continuand sa o sarut cu pasiune in timp ce o mangaiam ba pe obraz, ba pe gat ba ma jucam in parul ei matasos.
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin
Dominique J. Scarlet


Mesaje : 90
Data de inscriere : 12/04/2012

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyMar Apr 17, 2012 11:09 pm

Fiecare atingere era unica si pretioasa. Mi-am urcat mainile spre chipul lui, luandu-l intre palme, oprindu-ne putin pentru a-l privi in ochi si mai apoi coborandu-mi scurt privirea,
L-am sarutat din nou, scurt si apoi am zambit.
Sus In jos
https://unoccupied.forumgratuit.ro
Dimitri Sykes

Dimitri Sykes


Mesaje : 91
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 30

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyMar Apr 17, 2012 11:11 pm

Am zambit si eu si ma simteam ca un copil mic privindo cu atata adoratie.Arata atat de frumos zambind fericita cu chipul strabatut de pasiune si dorinta.Deabea mam abtinut sa nu imi iau caietul de schite si sa o desenez iar.In schimb mam aplecat si am inceput sa o musc si sa o sarut pe gatul delicat si alb ca de portelan.
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin
Dominique J. Scarlet


Mesaje : 90
Data de inscriere : 12/04/2012

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyMar Apr 17, 2012 11:15 pm

Am gemut un "u" aproape tipat, dar scurt, apoi m-am lasat pe spate, sprijinindu-ma de trunghiul copacului. Mi-am odihnit mainile pe pieptul sau, in timp ce mintea mea se lasa prada extazului.
Sus In jos
https://unoccupied.forumgratuit.ro
Dimitri Sykes

Dimitri Sykes


Mesaje : 91
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 30

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyMar Apr 17, 2012 11:17 pm

Am continuat sa o sarut pe gat plimbandumi buzele si limba pe fiecare curbura si adancitura.Mi-am ridicat usor o mana si iam cuprins sanul in palma mangandinul si simtindui moliciunea.Speram ca nu ma miscam prea repede si aveam so sperii.
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin
Dominique J. Scarlet


Mesaje : 90
Data de inscriere : 12/04/2012

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyMar Apr 17, 2012 11:22 pm

Am tresarit speriata nestiind cum sa reactionez, dar ma abtineam cu greu sa nu fac ceva pentru al opri din nou. Am gemut prelung si ragusit, vrand sa-mi abtin astfel de reactii normale. As fi vrut sa fiu mai tare in fata lui, dar imi era imposibil, din moment ce nu am avut parte de mai mult de cinci saruturi in viata mea.
Mi-am intors chipul intr-o parte, stingherita.
Sus In jos
https://unoccupied.forumgratuit.ro
Dimitri Sykes

Dimitri Sykes


Mesaje : 91
Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 30

Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 EmptyMar Apr 17, 2012 11:41 pm

Voiam sa o fac sa faca totul din instinct si sa vad ce fel de reatii avea la stimulii fizici.Asa ca am zambit ca un dracusor si mi-am lasat capul mai jos si am muscato foarte incet si placut de san prin materialul rochitei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gimme a break - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gimme a break   Gimme a break - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Gimme a break
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Unoccupied :: Imprejurimi :: Padure-
Mergi direct la: