Unoccupied
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The feelings I have are still close to how they were

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Chang Tiffany




Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyLun Iul 16, 2012 3:09 am

Nu trebuia sa ii care bagajele se descurca si singura dar el le luase si le puse deja in masina lasand portiera deschisa pentru ca ea sa verifice daca totul era bine.Nu trebuia sa faca asta pentru ea,stia ca el era atent atunci cand facea ceva ,asa ca nu avea de ce sa isi faca griji.
Auzindu-i intrebare doar da-se afirmativ din cap zambindu-i,se urcase in masina privindul pe acesta ,nu parea sa ii faca bine mirosul de benzina,poate nu era o idee buna sa il lase pe acesta conduca dar daca el vroia mai bine lasa asa iar daca ii se va face rau vor face schimb.
Nu stia unde trebuia sa mearga ,trebuia sa ii dea ea indicati dar la cat de buna era la explicat ,ar fi o minune daca va intelege el din ceea ce va spune ea in timp ce o sa gesticuleze si cu mainile.
Cam asa incepea sa ii explice ,spera ca va intelege macar o boaba din ceea ce spuse daca nu ,atunci putea oricand sa sune pe cineva apropiat din familie care putea sa dea indicati mai clar ca ea si ca baiatul sa le inteleaga,
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyLun Iul 16, 2012 4:15 am

Zambesc privindu-o pe aceasta si dand din cap la fiecare indicatie,deschizandu-i geamul si punandu-i degetul pe buze:-Gata,am inteles ii spun mangaindu-i parul si revenind la volan,apasand accelaratia si lund aerul proaspat,atat de curat si de rece,incepeam sa ma simt mai bine.Intelesesem reperele pe care aceasta mi le daduse,ma enervau doar semafoarele acelea idioate care nu ma lasa sa conduc in voie,avand sa franez de mii de ori,dand din degete pe volan si punand muzica la maxim in masina.
-Ce nebuni spun trosnindu-mi degetele si trecand pe langa masini.;lund-o pe scurtura din autostrada,unde puteam conduce in voie fara sa imi pese de traficul ametitor si obositor din oras.Speram doar sa nu o fi speriat cu viteza mea destul de la mare la bord.Ii iau mana sarutand-o si jucandu-ma cu degetele sale,fiind atent la cei din fata.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyLun Iul 16, 2012 4:57 am

Ajunsi la casa bunici sale ,ii spune acestuia sa opreasca ,cobora din masina ,mergand inaintea sa si intrand in casa ,totul era la fel ,se parea ca trecuse cineva din familia sa sa mai faca curat ,deoarece nu era urma de praf ,zambi usor ,apropindu-se de semineu ,in fata era asezat un covor gross ,si o patura ,obisnuia sa stea acolo cu bunica sa ,ea sa stea in poala la ea cu capul si sa fie acoperita de patura ,auzindu-i toate povestile ,acele povesti care ii pareau reale ,cat timp focul ardea si o incalzea ,mai incolo era canapeau ,si o masuta ,pe care erau asezate pozele ,si televizorul era mai departe de semineu ,iar biblioteca era tot acolo ,iar mai spre intrare erau scarile care duceau spre camere ,era o casa foarte mare ,din lemn .merse in bucatarie ,vazand ca totusi mai trecea cineva pe aici ,si lasa acele prajituri pe masa ,inspira vazand ca erau destul de vechi ,mai bine zis de o spatamana sau doua .totul arata de parca nu se schinba ceva se aseza in fata semineului pe acel covor si se inveli cu paura ,privind doar ,asteptand ca si acesta sa isi faca aparitia.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyLun Iul 16, 2012 5:03 am

Opresc masina la semnalul acestuia,neapucand sa mai zic ceva,era prra bucuroasa ca ajunsese aici.Inchid masina lund bagajele si mergand in spre usa,privind gradina clasica asa cum imi placea mie si casa facuta din lemn,inttand si mirosind aerul curat ce era,vazand-o pe aceasta cum statea pe jos in fata semineului,trantind din greseala bagajele si stramband la auzul zgomotului,nu vroiam sa o deranjez,:-Ah,scuze,vrei sa fac focul in semineu? o intreb aranjand gentile pe jos,si ducandu-ma spre ea,miscandu-mi mainile pe solduri si picioare ca si cum m-as sterge si incercand sa ma uit in jur,la structura:-Vom dormi jos? o intreb curios,si daca aveam sa dorm jos cu ea,nu era nimic,de mic faceam asta si imi placea,mai ales ca era cu ea in aceasta atmosfera.
Ma asez langa ea in spate,dandu-i suvitele de par la o parte si acoperind-o mai bine cu acea patura,sarutandu-i scurt gatul si zambind la simtirea parfumului sau ametitor.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyLun Iul 16, 2012 5:52 am

Dupa ce terminase de admirat casa se intoarse inapoi la acesta vazu-se ca deja audu-se bagajele in casa se uita la el zambind.Sa faca focul in semineu,dar nu era frig poate cand se lasa seara putea sa il faca daca se racorea si le era frig dar acum nu era nevoie
-Nu trebuie nu iti fa griji,doar mai pe seara daca se racoreste Ii spuse acest lucru zambind,casa a ramas aceeasi oare locurile in care mergea cu bunica ei au ramas la fel,poate dar nu era sigura.Se uita-se la bagaje luandule si incepand sa despacheteze.Auzind ceea ce spuse el incepu-se sa chicoteasca,nu vor dormi pe jos de aceea aveau camerele sus
-Nu vom dormi pe jos nu iti fa griji.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyLun Iul 16, 2012 6:04 am

Zambesc la auzul cuvintelor sale,uitandu-ma prin bucataria sa si vazand ca nu prea are cine stie ce ,eram un bucatar innascut ce pot spune,si nu o voi lasa sa moare de foame si asa era fragila si slaba:-Cred ca glumesti daca vrei sa spui ca vom manca doar atat ii spun,lundu-mi telefonul si apeland vreo cateva numere,cerand pizza si alte chestii la adresa in care eram.
O vad pe aceasta cum despacheta,uitandu-ma spre camerele de sus si urcand pe scarile care la inceput ma facura sa ma sperii,erau din lemn,ce inteligent eram uneori,era logic sa scartaie.
Urc spre prima camera,deschizand si uitandu-ma in jur,patul acela avea sa fie folosit de noi doi-Eh da imi place,aici vom face prostioare ii strig acesteia,zambind prostesc spre ea.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyLun Iul 16, 2012 7:08 am

Isi intoarse privirea spre acesta cand strigase ,ehh prostioare ,cine a zis asta aveau multe locuri de vizitata ,si multe de facut ,se aseza pe mariginea patului privindul pe acesta ,dand din picioare ca si un copil mic ,asta era fosta camera a bunici sale ,da inca se mai simtea parfumul ei ,destul de vechi dar rafinat ,mereu o vedea o femeie frumoasa si vroia candva sa ajunga la fel ,dar din pacate era mai naiva si docila .Se intinse pe pat ,privi tavanul ,si se uita spre acesta Prostioarerase la vrobele lui ,si isi aranja bluza ,care se ridica ,era sdestul de cald in casa ,deci nu era o problema cu caldura ,si ii placea zapada ,era un peisaj pe care ea nu il putea uita ,ichise ochi pe moment si visa la ceva ,nici ea nu stia ce visa ,dar era cu siguranta treaza ,deci nu era nici o problema Pizza suna bine pentru cina ,cerd ca este ora pentr cinase ridica in sezut ,de cand nu mai fuses aici crezuse ca totul ajunse parfuit dar se insela.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyLun Iul 16, 2012 7:24 am

Ma uit la ea in timp ce asezam hainele in dulap,zambind in coltul gurii cand spusese prostioare.Ii arunc pe fata perna alba si pufoasa,stramband din nas ca un copil si coborand scarile pentru a lua comanda,daca nu imi amintea ea,mai astepta mult si bine curierul si mancarea in fata usii.:-Multumesc,idiot ce sunt ii spun acestuia,.dandu-i bani si inchizand usa cu piciorul,punand mancarea in bucatarie si aranjand pe niste farfurii,atat de frumos aranjate,scriind cu maioneza si ketchup''te iubesc'' pe pizza.
Nu eram eu foarte romantic sau sa ma pricep perfect sa fac o femeie in culmea placerilor,aducandu-i paradisul la picioare,dar macar ma preocupam cu totul de ea si de lucrurile ce ne incojura.:-Gata masa ii strig ducand farfurillle in camera,punandu-le pe pat in fata ei si zambind larg catre ea,aratand pizza,si aratand ca un catelus ce tocmai vroia sa il mangaie stapana.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyLun Iul 16, 2012 8:36 am

Suprinsa de gestul lui ii zambise doar ,uitandu-se la el dupa aceea continuand sa aranjeze hainele punandu-le la loc.Dupa ce termina-se de aranjat hainele se uitase la fata lui,era asa de dragut in momentul acela.Se intoase pentru a lua din aceea pizza dar vazu-se ce scria si ii sarise in brate,si ea il iubea poate ca nu exprima prea bine acest lucru dar tinea la el in modul ei.
-Iti multumesc acum ca termina-se de mancat amandoi ,aceasta luase farfurile ducandu-le in bucatarie ,unde le spala-se dupa ce a terminat cu farfurile ,luase doua cani in care urma sa puna ciocolata calda pe care o facuse.
Luase canile cu ea mergand in fata seminieului chemandul si pe baiat,deja se inserase ,ce amintiri avea cand statea in fata semineului cu ciocolata calda ascultand povestile ce le spunea bunica ei.Se aseza-se pe acel covor gros in fata semineului cu ciocolata asteptand sa vina si el.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyLun Iul 16, 2012 8:44 am

Ma bucurasem ca aceasta era fascinata de gestul meu,ce puteam zice uneori era o bijuterie de fata.Mananc impreuna cu ea,studind cu atentia camera si incercand sa inteleg ce se petrecea cu ea.
O vad cum strangea lucrurile ducandu-se jos,moment de care profit sa ma schimb in pantaloni 3 sferturi largi si la bustul gol,chiar era cald in aceasta casa iar ea nu avea de ce sa simta stanjenita de mine,ma mai vazuse asa si oricum eram impreuna,nu avea de ce sa se sperie.
Cobor scarile vazando si trandindu-ma langa ea observand cana cu ciocolata calda,lund o gura:-Dulce la fel ca tine,defapt cred ca te-ai pus pe tine ca si zahar. ii spun punandu-ma in poala sa si sarutandu-i pulpa piciorului atat de fin si cald.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyLun Iul 16, 2012 9:51 am

Nici decum nu se puse pe ea ,atunci va fi mult prea acra ciocolata ,il privi pe acesta lasand cana cu ciocolata jos ,si se apleca sarutandui buzele ,dupa aceea punandu-si mainile pe umeri lui si ridicandu-se usor ,era asa de dulce cu ea ,dar nu era cea mai dulce persoana putea sa zica ca e acra ,oricum iubea unde statea si mai ales ca acesta era cu ea o privea si ii oferea afectiunea lui ,dar ea merita asta ,zambi catre acesta si se ridica ,privind pe geam ,dar avea o idee si mai buna ,il trase pe acesta de maneca ,si lua o sticla .Hai sa jucam adevar si provocare oricum nu avea ce afce decat sa doarma si asta nu ii placea sa tot doarma,astepta ca acesta sa o intrebe si ea il va intreba la randul ei ,deci nu era prea speriata de provocari ,era o persoana destul de curajoasa.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyLun Iul 16, 2012 10:09 am

Ii simt buzele,devenind amagit din nou,si cand capul pe spate de oftica:-Bine bine,adevar sau provocare? o intreb pe aceasta,privind sticluta,decat sa dorm mai bine faceam asta,desi starea mea din masina inca nu ma recuperase cu totul dar puteam face asta si pentru ea.
Beau din nou din ciocolata calda facuta de ea,mereu se desconsidera,era frumoasa si ea nu vroia sa creada,puteam sa ii spun ca e regina angliei sau fecioara maria,nu avea sa creada,doar radea de ceea ce spuneam facandu-ma sa am oftic cu totul.
Ce bine imi parea ca aveamsa stau cu ea tot timpul asta,de munca mea nu imi faceam griji.aveam inlocuitori si puteau sa ma sune cat doreaua,nu raspundeam cu nimic,eram doar captivat de ea.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyMar Iul 17, 2012 10:21 am

Adevar sau provocare il intreba pe acesta ,pe un ton copilaros,nu erau prea multe de facut in acesta casa ,fiind destul de departe de celelate ,dar era bine ca il avea pe acesta cu ea ,parca plictiseala trecea pe langa ea ,stateau ambi in fata acelui senimenu si se jucau doar pentru a face orele sa treaca orele si plictiseala sa nu apara prea repede ,dar daca vroia el putea sa doarma ea va gasi ceva de facut ,nu stie nici ea ce dar va gasi .Isi intine mainile ,privindul pe acesta ,asteptand raspunsul sau ,daca avea sa zica adevar trebuia sa vina cu o intrebare ingenioasa si la provocare de asemenea ,dar pentru ca era iubitul ei nu il scutea de ceva urata ,era un as al acestor intrebari ,sau poate ca se insela ea ,dar oricum era pentru amuzament ,aveau sa se distreze impreuna si sa uite de orele monotone din viata lor ,nu avea de ce sa isi faca griji ,si ea accepta orice provocare ,recunostea ca nu era frica de provocari.Se aseza turceste tragand patura peste ea ,si invelindu-se asteptand ca acesta sa ii raspunda ,dar si el va trebui sa o provoace si era cu adevarat interesata sa vada ce provocare ii va da sau ce intrebari ii va pune.Il va capta imediat ,chiar daca acesta era acioperida de un voal ,dar nici privirile lui indiscrete nu o paraseau.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyMar Iul 17, 2012 11:58 pm

Ma uit la ea,asa de entuziasmata era uneori,desi parea o femeie matura si plina de idealuri.ma intind ca o pisica spre ea sarutando pe frunte-:Adevar ii raspund dandu-ma la loc si band din ciocolata calda,umezindu-mi buzele,si asteptand sa vad ce scorneste mintea ei la ora asta.
Nu muream de plictiseala,puteam face orice dar cu aacordul ei,parea prea frumoasa in orice moment si nu minteam,orice barbat care a avuto putea fi feriict langa ea,desi daca i-as prinde pe cei care ia faacut rau nu nu ar fi dorit sa o cunoasca vreodata,urasc cand barbatii isi bat joc de sufetele inocente ca si ea,si ea era a mea.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyMier Iul 18, 2012 1:38 am

Un adevar ,ce avea sa spuna ,il privi cu o privire curioasa ,si se gandi ,trebuia sa vina cu ceva ingenios ,dar totusi nu prea jenant ,desi erau unele lucruri pe care chiar vroia sa le afle din gura lui ,chiar daca era nevoita sa smulga vrobele de la el din gura .Inaintea mea ai mai avut o femeie ,care ti-a trezit asa pasiunea de a iubi si dorinta de a fi legata de ea trupeste bun spera sa nu o dea in bara cu acesta intrebare ,parea oarecum putin cam necioplita dar o interesa acest lucru cu devarat ,il privi pe acesta cu blandete ,deci acumastepta numai ca el sa ii raspunda ,chiar daca poate il va supara un pic acesta intrebare ,voria sa afle adevarul ,el ii avea inima deci ea nu era al altcuiva ,il rpivi cu interes ,mereu va fi acolo pentru el ,iar cand va ploua ea va fi langa el si vor fi impreuna .Dar era chiar interesata de trecutul sau ,punandu-si mainle pe cenunshi ,si jucandu-se cu bluza sa larga ,ca de obicei purta haine destul de lejere si care artau bine pe ea ,nu era genul gare sa umble prea sofisticat in casa ,purta aceasi pantaloni scurti ,cu aceeasi bluza larga .
Privindul drept in ochi ,ochi aceia ai lui atat de patrunzatori ,care o intimidau atat de tare ,se simtea vulnerabila in fata acestuia ,dar era adevarat cu atingeri incete dar pasionale o facuse sa pice in amorul sau atat de otravitor.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyMier Iul 18, 2012 2:40 am

Intrebarea sa imi luase zambetul de pe fata,ramand putin uimit de ceea ce spuse,privesc in jos cateva momente confuz si zambind spre ea,ridicand capul si mangaindu-i genunchiul:-Da,a mai fost cineva in liceu dar m-a inselat fara sa ii pese ca ma ranea,ma dadea la o parte mereu din viata sa si imi respingea deciziiile,avand ca prin urmare despartirea in momentul cand am prins-o cu altul in acelas pat in care isi pierduse virginitatea odata cu mine,dar asta nu mai conteaza,e de domeniul trecutului,acum te am pe tine ii raspund fetei zambind bland si intelegator,fara sa vrea sa imi amintesc prea mult intamplarea urata,oricum nu mai aveam de a face cu acea persoana si nu imi placea prezenta ei nici de cum.-Deci,adevar sau provocare? o intreb pe aceasta dand din cap intro parte si alta ca un copil ce scapase de la cofetarie si intrase in lumea sa plina de vise.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyMier Iul 18, 2012 3:31 am

Provocare suse hotarata ,era ce vroia oare ,sau vroia sa vad ce va spune acesta ,sau ce are in mintea lui .ii parea rau pentru trecutul sau ,o persoana blanda ca el nu merita asta ,cum putuse acea fata sa ii faca asta ,dar nu avea de ce sa fie atat de trist ,o avea pe ea daca era cum zicea el ,statea si privea spre acesta cum isi clatina capul ,sigur era dureros ce spuse el ,dar ea ce putea sa faca ,chiar daca vroia sa faca ceva pare inutila nu putea sa isi cumpere trecutul ,oricat de bogati ar fi ,era ceva ce nu puteau repara din viata lor ,dar intr-o buna zi precis vor fi din nou fericiti ,si ea ei bine era fericita cu el ,sa il stie langa ea .
Isi duse maunile dupa cap ,zambind si asteptand sa auda provocarea acestuia ,nu putea fi nimic rau ,la uram urmei era doar un joc ,un simplu joc unde nimeni nu avea de ce sa fie suparat,era cu scopul de a rade poate ,dar si intrebarea ei fusese de curiozitate ,mai bine pe viitor sa nu zica asta.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyMier Iul 18, 2012 3:37 am

As fi dorit sa spune adevar dar fiind mai viclean decat ea puteam rezolva asta imediat:-Te provoc sa imi spun daca ai mai fost cu alti barbati o spun mandru si calm totodata,cei drept eram mandru pentru ca acum era a mea,eu eram singurul barbat din viata ei,dar si gelos stiind ca o avusera si altii inainte mea poate,si nu doream sa se simta ca in cusca acum,doar o doream prea mult langa mine.
Raspunsull meu nu prea o afectase deci era bine cum era,nu trebuia sa imi fac griji.II asteptam raspunsul curios si totodata fascinat de gesturile ei inocente si diferite de altele.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyMier Iul 18, 2012 4:54 am

Da sigur ,ea era cea care avuse doar o singura realtie inaintea de asta cu acesta Da am mai fost intr-o relatie cu un singur barbat ,dar nu am avut relati intime cu el ,era doar asa relatia mea cu el ,poate sa zic de fatada ,cand avea nevoie de cineva sa il faca fericit sau cand era beat venea la mine ,era doar o persoana pierduta putea sa stea linistit ca nu avuse relati cu alti in afara de el ,emereu ii se parea ca trebuie ca sa se cunoasca si sa vrea si ea cu adevarat acel lucru ,dar acel tip fusese prea insitent si vruse prea mult de la ea ,de acea il lasa si se mutase departe de el in asa fel incat sa nu o gaseasca .Adevar sau provocare a fost foarte mandru cand spus provocarea ,dar nu avea de ce sa isi faca griji ca si ea era pregatita ,zambi usor si isi intinse mainile ,privindul ,semana cu un motan rasfatat uneori ,ha de acea il luase pe el sau poate pentru ca era atat de diferit si bland ,poate existau multe motive.Tsk ,Tsk ,acum ai aflat ce ai vrut sa afli asezandu-se turceste ,si asteptand ca acesta sa ii raspunda ,ha spera sa vina cu ceva ingenios si ea ,dar daca era asa ,era doar un simplu joc ,deci nu trebuia sa isi faca griji.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyMier Iul 18, 2012 7:55 am

Vorbele ei ma facuse sa strang din pumn,sterganduma usor peste buze,profita de ea,facando pe micuta mea sa sufere si sa plece,sa uite de el,cum sa se comporte cineva asa cu ea,ce as fi vrut sa ii sparg fata aceluia,mai era si beat,uram acest proces facut de barbati,nu intelgeam ce era asa interesant,si mai venea cu coada intre picioare si la ea:-Da am aflat,promit ca nu iti voi face asa ceva ii raspund,lundui mana si sarutand-o,fragilitatea ei ma facea sa raman mut cateodata.
:-Provocare sa zicem ii spun scotand limba la ea si asteptand in poala ei raspunsul,cine stie ce provocare avea sa imi puna,avea niste idei abstracte,ea era unica fata de altele.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyMier Iul 18, 2012 8:41 am

Parea destul de iritat la auzul vorbelor sale ,dar asa se obisnui si continua sa priveasca spre viitor ,dar din pacate ii veni o provocare in minte,isi duse man la gura incepand sa rada ,avea ceva ciudat in minte acum ,dar avea sa il intrebe .Te prvoc sa imi spui ,daca vreodata ai avut vreo fantazie ? privindul zu un zambet glorios pe fata ,stia ea ce stia si nu se temea de provocari deoarce si ea raspundea inapoi cu altceva ,pana cand minteea ei va seca de idei atunci cine stie ce prosti va scoate pe gura sau va incerca sa evite jocul ,isi aranja parul ,dandu-si bretonul din ochi ,privindul pe acesta ,zambind cand auzise cuvintel rostite de el ,o faceau oarecum sa tresara ,de fericire inima vroia sa o ia din loc cand il auzi .Acum ce va spune precis va avea o fata complect alba si va fi surpins de ce spuse acesta ,ehh invatase ceva de la priten ea sa ,sincer acea fat era ca o cauza pierduta ,dar ea o ajuta si se distra mereu cu acea pritena pacat ca se duse ,dar acum il avea pe el si se vor distra impreuna.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyMier Iul 18, 2012 8:46 am

Intrebarea ei ma facuse sa o privesc ingrijorat controlando daca nu are cumva febra:-Fantezie? dar cine ma crezi? singurele fantezii pe care le am...sunt cele in care te vreau pe tine noaptea ii spun,punandu-ma peste ea si incoltindo cu totul,zambindui pervers.
Da asa era,doar pe ea o doream si nu eram vreun obsedat pentru ami face fantezii cu dansa.
Ii sarut scurt buzele intrebando-Adevar sau provocare? si dandu-ma dupa ea,amagindo la fel cum ma amagise ea mereu,ma ducea in culmea fericirii si dupa ma lasa ca pe un caine ratacit in ploaie,tanjaind si maraind dupa ea.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyMier Iul 18, 2012 9:18 am

Nu te cred nimeni ,doar intrebasem,vroiam si eu sa stiu scotandu-i limba ,asemni uni copil
Asa deci ,nu avea febra era bine si nu avea de ce sa isi faca griji pentru ea ,ea cine il credea ,pai era iubitul ei ,si nu avea d ce sa creada ca ea il vede ca pe o persoana rea ,isi puse capul pe mana raspunzandu-i la intrebare Provocare sa stie ca ea era foarte rezistenta la tentati ,il privi pe acesta serioasa ,si isi duse mana dupa ceafa ,asteptand sa auda provicarea ,dar precis ,ca si el va veni cu ceva asemnator ,nu avea de ce sa isi faca griji ,se intinse ,si il privi pe acesta ,ducndu-si mana pe buze ,o saruta din nou ,acel gust care o facea sa se simta atat de prinsa de el ,dar va rezista .incepu sa se joace cu obraji lui ,nu avea ceva mai bun de facut ,numai sa il sacaie pe acesta cu comportamentul sau ,candva o sa se sature si el de ea .
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyMier Iul 18, 2012 9:23 am

Ii apuc mainile finute care se jucau cu obraji mei:-Te provoc sa faci dragoste cu mine in seara asta ah cat de egoist eram si plin de mandrie,cu siguranta ea nu dorea asta si era prea obosita dupa drum.
Ce ii puteam cere mai mult decat sa o am din nou sa ii vad trupul gol si plin de senzualitate cumdevea al meu printrre placere si amorul nebun.
-Dar nu lasa,zimi ce vrei sa facem,tie foame? incercand sa par inofensiv,si schimband vorba in alta,nu puteam sa ii cer asa ceva si sa par un nesabuit total.
Era prea pretioasa pentru mine,prea dulce si prea firava ca sa o ranesc cu ceva,ceea ce spunea ei,era porunca pentru mine,jocul ei era unul aparte in care aveam sa stau toata viata fara sa ma ingrijorez de ceva,langa ea uitam totul,stiam doar noi doi.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyMier Iul 18, 2012 12:49 pm

-Hmm accept provocarea ta apropindu-se de acesta si sarutandul ,apoi departandu-se privindu-i ochi aceai atat de dulci si patrunzatori ,era cu el deci nu aveace sa se teme ,era cineva care o cunostea ,isi intinse mainie ,si se ridica facand piurete ,privind semineul ,mereu avea un ele temeri ,dar stia ca acesta va fi mereu langa ea sa o apere ,se apleca langa acesta atingandu-i obraji ,era atat de fin si de placut ,mereu o facea sa tresara si sa se imbujoreze cand il privea ,era atat de dulce ,incat nu se putea abtine ,sa nu ii prinda acei obraji in mainile sale ,dar el putea sa spuna ca este tot ce isi putea dori ,se apopie de el mai tare si il privi .NU ii era foame ,ea nu era tocmai o persoana mancaciosa ,deci acceptase provocarea sa ,nu avea de ce sa ii cometeze ceva , plus ca era singurul in care avea incredere ,chiar daca parea ciudata si il lasa deseori inacea sezatie seaca de placere..
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 EmptyJoi Iul 19, 2012 1:31 am

Ma uit la ea fermecat de ceea ce face,admirand-o din toate punctele de vedere,atat de frumoasa si plina de senzualitate,nu vroiam sa o oblig sa faca nimic dur,dar uneori imi dadea fiori pe sira spinarii.
Ii apuc mainiile in ale mele,ridicandule usor si punandu-ma peste ea,acei ochi caprui ce te lasau mut,dorind doar sa le privesti acea sclipire unica a sa,care ma lasa plin de durerea amorului ce o simteam cand stateam peste ea,si corpul meu ii atingea fragilitatea.
Nu imi puteam imagina o seara mai extraordinara ca aceasta,sa fac dragoste cu ea langa semineul aprins care ne incalzea mai tare,avand doar linistea si noaptea martora la actul nostru de iubire:-Vino aici ii chemam iubirea vrand sa o fac a mea din nou,atat trupeste cat si sufleteste,incepand sa imi plimb mainile pe abdomenul ei,atat de fin,scancise fermecata fara sa isi dea seama ca o puteam face a mea oricand vroiam.
Si daca imi dadea ea dragostea necesara nu imi mai pasa de altii sau de viata nenorocita ce avuse sa imi joace numai feste si sa imi dea parte de suferinta.
Cu cat continuam sa o dezbrac,cu atat mai mult intram in amorul ei,atat de dulce incat de imbolnavea cu acea privire,acel corp rupt din rai si adus pe tava pentru mine.
Ii strang usor sanul in mana,simtindui greutate si formele alese,ah cat putea sa te innebuneasca cu unicitatea lui,ii dau jos sutientul,scapand de pantaloni ei si zambind satisfacut de privelistea ce o aveam.
Cine ar fi crezut ca voi avea parte de cllipe de genul cand am cunoscuto,si doar a vrut sa ma sarute si sa fie actrita,acum era actrita mea si avea sa imi joace piesa in care tocmai noi doi eram protagonisti,era povestea noastra si atat,eu si ea.
Ii ating buzele cu degetele,gustand usor din ele,era a mea fara sa ma stradui prea mult,o iubeam si aveam sa stau laanga ea cat mai avea de trait fara sa imi pese de ceea ce spunea lumea,eram doar pentru ingerul din fata mea care vibra la orice atingere pe care o faceam pe trupul ei,strecurandu-mi limba in lacasul ei umed si presanduma peste ea,simtindo cu incepea sa strige dupa amor,vroia sa guste din otrava pasiuni.
Sus In jos
Continut sponsorizat





The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 12 Empty

Sus In jos
 
The feelings I have are still close to how they were
Sus 
Pagina 12 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Unoccupied :: Timp liber :: Restaurant-
Mergi direct la: