Unoccupied
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The feelings I have are still close to how they were

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorMesaj
Kim Hyun Joong




Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptyJoi Iul 19, 2012 1:31 am

Ma uit la ea fermecat de ceea ce face,admirand-o din toate punctele de vedere,atat de frumoasa si plina de senzualitate,nu vroiam sa o oblig sa faca nimic dur,dar uneori imi dadea fiori pe sira spinarii.
Ii apuc mainiile in ale mele,ridicandule usor si punandu-ma peste ea,acei ochi caprui ce te lasau mut,dorind doar sa le privesti acea sclipire unica a sa,care ma lasa plin de durerea amorului ce o simteam cand stateam peste ea,si corpul meu ii atingea fragilitatea.
Nu imi puteam imagina o seara mai extraordinara ca aceasta,sa fac dragoste cu ea langa semineul aprins care ne incalzea mai tare,avand doar linistea si noaptea martora la actul nostru de iubire:-Vino aici ii chemam iubirea vrand sa o fac a mea din nou,atat trupeste cat si sufleteste,incepand sa imi plimb mainile pe abdomenul ei,atat de fin,scancise fermecata fara sa isi dea seama ca o puteam face a mea oricand vroiam.
Si daca imi dadea ea dragostea necesara nu imi mai pasa de altii sau de viata nenorocita ce avuse sa imi joace numai feste si sa imi dea parte de suferinta.
Cu cat continuam sa o dezbrac,cu atat mai mult intram in amorul ei,atat de dulce incat de imbolnavea cu acea privire,acel corp rupt din rai si adus pe tava pentru mine.
Ii strang usor sanul in mana,simtindui greutate si formele alese,ah cat putea sa te innebuneasca cu unicitatea lui,ii dau jos sutientul,scapand de pantaloni ei si zambind satisfacut de privelistea ce o aveam.
Cine ar fi crezut ca voi avea parte de cllipe de genul cand am cunoscuto,si doar a vrut sa ma sarute si sa fie actrita,acum era actrita mea si avea sa imi joace piesa in care tocmai noi doi eram protagonisti,era povestea noastra si atat,eu si ea.
Ii ating buzele cu degetele,gustand usor din ele,era a mea fara sa ma stradui prea mult,o iubeam si aveam sa stau laanga ea cat mai avea de trait fara sa imi pese de ceea ce spunea lumea,eram doar pentru ingerul din fata mea care vibra la orice atingere pe care o faceam pe trupul ei,strecurandu-mi limba in lacasul ei umed si presanduma peste ea,simtindo cu incepea sa strige dupa amor,vroia sa guste din otrava pasiuni.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptyJoi Iul 19, 2012 9:40 am

O privea intes dar nici ea nu era mai prejos privindul si pe el in acelasi mod care o facea sa se piarda cu totul in actiunile lui.Atingerile lui o facea sa tresare usor,o chema la el incepand sa isi plimbe mainele pe abdomenul ei,dandui acel sentiment in care se pierdea cu totul.Era cu totul pierduta in jocul lui,nu vroia sa scape din el,orice facea el o atragea mult.
Se pierdea complect in sentimentele care ii invadau corpul datorita actiunilor lui,ii simti-se buzele care faceau contact cu ale ei,presandu-se peste ea ,simtindul aproape de ea,isi puse mainile in jurul gatului lui continuand sarutul pana pe gatul lui,el nu era orice persoana,era cel la care ea tinea si o facea sa se simta placut cu orice actiune pe care o facea.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptyJoi Iul 19, 2012 10:20 am

Zambesc satisfacut aceasta raspundea total la gesturile mele pline de iubire.
Scap de lenjeria ei usor,fara sa isi dea seama continund sa o sarut si sa ma pierd printre buzele ei moi.
Imi dau tricoul jos ducandui mainile peste pieptul meu si continund sa imi presez limba peste sanii ei moi,erau ai mei numai eu aveam voie sa le simt intensitatea la fel cum simteam orice parte din ea care raspundea prin sunete de placere.
Placerea pe care o simteam cu ea,nu o mai simtisem cu alta femeie,ea era unica careia imi daduse tot timpul in schimbul amorului cu ea.
-Vrei sa te mariti cu mine? o intreb pe aceasta in timp ce ii masam talia si intalnindui acea privire de inger,vroiam sa fie a mea pentru totdeauna,si fara sa stau prea mult pe ganduri,intrebarea parea tampita dar era tampit de jocul ei,innebunit sa o simt langa mine,avand sa respect tot ce tinea de ea.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptySam Iul 21, 2012 6:13 am

Il privi oarecum confuza ,era prea tineri pentru o casatorie ,adica putea sa stea si asa impreuna nu era nevoie sa se casatoreasca ,era un pas prea important ,deci va spune nu ,nu era din cauza ca nu il iubea ,era doar pentru ca inca nu era moemntul potrivit pentru acest pas Suntem inca prea tineri pentru acest pas ,gandestete ,adica nu vreau sa te supar ,dar inca nu vreau sa ma casstoresc ,eu te iubesc ,dar inca nu sunt pregatita pentru acest pas O sunat dur ceea ce spuse ,dar era prea mult sa se casatoreasca acum ,era dificil pentru ea ,cuprinzandu-i fata in mainile sale ,si mangaindu-i obraji ,erau impreuna ,mai bine lasau totul asa pentru cativa ani ,cand va fi si ea mai stabila cu toate .apropindu-si buzele de ale sale ,atinganduile delicat ,si apropindu-si trupul de al sau ,simtindu-i atingerile atat de placute ,Era destul de confuza in acest moment ,daca avea sa il departeze din nou de langa ea ,precis va zice ca il ignora sau ca se poarta cu raceala ,dar intrebarea sa o baga in ceata ,il departa de pe ea ,incepand sa se imbrace ,urcand scarile spre care duceau spre un hol lung ,merse pe acel hol ,intrand in una dintre camera ,se aseza pe podea privind florile ,aici desori se refugea cand simtea ca trebuie sa isi puna in ordine gandurile ,inchuia-se usa ,defapt era singura camera unde se putea inchuia usa.
Nu vroia ca el sa sufere de pe urma prostiei ei ,si nici ca ea sa il respinga la nesfarsit dar intrebarea lui o facuse sa vada o mare ceata in fata sa ,parca se rataci undeva intr-un loc pustiu ,unde era doar ceata si nimic altceva.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptySam Iul 21, 2012 7:23 am

Ii ascult raspunsul acesteia,simtind cum pleaca,uitandu-ma ca un prost la ea si intelagand ceea ce dorea.
Imi iau tricoul de pe jos iesind pe usa si ducandu-ma prin ploaie in masina,punandumi muzica,macar atat puteam face si eu dupa ce fusesem respins de fiinta iubita,ea nu imi intelesese intrebarea probabil,nu o puneam sa se casatoreasca cu mine in acest moment dar nu cred ca putea accepta aceasta idee,probabil cariera ei era mai importanta si intrun fel asa era.
Ma simteam prea vinovat in fata ei,ce intrebari punea creierul meu defapt tocmai ca nu gandisem cu el ci cu inima,se pare ca va trebui sa mai tac si sa nu mai vorbescc prostii de fata ea.
Stand in masina si dandumi capul dintro parte in alta pe ritmul melodiiei caare trecea pe langa mine si vazand picaturile de apa ce loveaua parbrizul,avea nevoia sa se gandeasca la asta dar nu trebuia sa se ingrijoreze,aveam sa o iubesc si asa.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptySam Iul 21, 2012 12:23 pm

Statea in camera cugetand la raspunsul pe care il da-se baiatului,era confuza dar in acelasi timp fericita chiar vroia sa ii zica da dar erau tineri iar familia lui nici macar nu o cunostea defapt de ce se gandea ea la asa ceva trebuia sa ii raspunda un da hotarat nu sa o i-a pe ocolite.Iesind din camera il cauta pe baiat nu era in casa ,poate ca a lasat-o facandu-si cine stie ce impresie depsre ea.
Iesi-se afara observandu-l in masina,se apropia de ea deschizand usa intrand si privindu-l ,lasa capul in jos,i era rusine fata de baiat si de raspunusul ei,era fericita de propunerea lui,si ar face orice ca el sa fie fericit.
-Imi pare rau ! nu este vorba ca nu vreau sa fac acest pas dar am fost confuza si in acelasi timp fericita de ceea ce mi-ai spus nu era prea buna la explicati dar se straduia sa il faca pe baiat sa inteleaga de ce i-a dat raspunsul acela.
-Mi-a trebuit doar ceva timp sa cugetez la aceasta propunere iar dupa ce am stat si m-am gandit pot sa iti spun un da hotarat. da acum era hotarata si chiar vroia sa il faca fericit,poate ca nu stie nici ea cum e sa fie in aceasta postura dar va invata.Momentul in care a intrebat-o a facut-o mai fericita decat stia el,desi ea i-a naruit cu raspunsul ei vag fericirea lui si ii parea rau.
Ii lua-se mana apropindu-se de el si sarutandu-l usor pe buze :-Poate ca nu crezi ceea ce iti spun dar intrebarea ta m-a facut mai fericita decat crezi ii lasa-se mana departandu-se de el dand sa iasa din masina,sperand sa inteleaga ceea ce i-a spus.



Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptySam Iul 21, 2012 12:43 pm

O ascult atent,prinzando de mana si tragando spre mine inainte sa inchida portiera,strangand-o in brate si simtindui parfumul,spusese da si acest raspuns ma facuse sa ies din confuzia aceea nebuna,ma simteam ca intr-un desert acoperit de nisip si umbland in cerc fara sa dau de vreo oaza sau ceva:-Nu imi pasa ce se va intampla doar ca tu ma faci cel mai fericit barbat da ma facea si vroiam sa stie asta,eram bucuros sa o am langa mine si mai ales ca sotie,nu vroiam sa mai plece de langa mine.o imbratisez strans,eram posesiv asa era,dar stiam ca e a mea si e fericita sa fie langa mine fiindca ne iubeam si asta era tot ce conta.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptySam Iul 21, 2012 1:26 pm

Ii simti pe acesta cum o prinse in bratele lui tinand-o aproape de el ,nu vroia sa ii dea drumul,placandu-i sa il simta aproape de ea.Poate ca nu era ea perfecta ,gresea cu raspunsurile pe care i le dadea demoralizandu-l din cauza ca nu era raspunsul cautat de el.Sau il amagea cu actiunile ei dar stia ca orice ar face el tot o va iubi fiind aproape de ea.
Se intoarse cu fata catre el,imbratisandu-l si ea la randul lui,punandu-si capul pe pieptul lui,ura cand il vedea dezamagit de raspunsurile ei,nu ii placea sa faca persoanele la care tinea sa se simta prost din vina caracterului ei care trebuia sa se gandeasca intai de a spune ceva.
Il luase de mana tragandu-l afara din masina inspre casa unde era cald,ajunsa inautru ii da-se drumul la mana intorcandu-se cu fata inspre el,si sarutandu-l pe buze.
-Imi pare rau pentru primul raspuns pe care ti la-m dat atat ii spuse dupa care si-a pus mainiele in jurul gatului sau,stand si privindu-l in ochii,era fermecata de el,iar acum statea agata de gatul lui,nu putea sa fie si ea serioasa cum incerca ,mereu ii esua.


Ultima editare efectuata de catre Chang Tiffany in Lun Iul 23, 2012 11:47 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptySam Iul 21, 2012 1:43 pm

Ma scutur usor de ploaie,zambindui prostesc si urcand cu ea spre camera-Stai linistita,avem tot timpul din lume pentru asta,momentan nu ma simt prea bine ii spun ragusit acesteia,chiar nu ma simteam foarte bine si nu ii puteam explica de ce,dar imi era frig si doream sa dorm parca obosit.
Punanduma in pat si invelinduma la un copil zambind spre ea si intinzand mana:-Hai,stai si tu cu mine spun stranutand si uitandu-ma pe tavan ca idiot punandumi mana la frunte,era prost sau doar ma facea?! racisem doar pentru ca statusem in ploaie putin,chiar asa slab devenisem unde imi era imunitatea.
Mai bine nu venii da mai bine nu venea,nu vroiam sa raceasca sau sa se simta prost langa mine.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptyMar Iul 24, 2012 12:51 am

Se intoase inspre el privindu-l,nu se simtea prea bine,era ragusita sigurat a racit iar asta s-a intamplat din cauza ca a stat prea mult afara.Dupa care aceasta o chema langa el in pat,se apropia incet de pat,dorind sa se aseze langa el dar acesta o oprise.
Nu mai merse langa doar se aseza pe marginea patului,punandu-i mana pe frumte,era cam cald,dupa aceea merse pana in jos luandu-se poseta din care scose un termometru ,intorcandu-se la baiat pentru ai lua temperatura exacta.Dupa aceea luse termometrul uitandu-se la el,nu era tocmai satisfacatore temperatura indicata de termometru.
-Cred ca are trebui sa chemam un medic. isi luase telefonul apeland o ruda care stia locul si stia un medic care putea sa ajunga cat mai repede,inchise telefonul ,mergand in bucatarie pregatind baiatului un ceai pana ce avea sa apara acel medic.
Intoarsa inapoi cu ceaiul il dase baiatului pentru al bea,nu era tocmai un medicament dar eobicei cand era bolnava ,bunica ei ii pregatea un ceai pana ce venea medicul.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptyMar Iul 24, 2012 12:57 am

Atat de grijulie era cu mine si totusi nu doream sa ma ajute,paream prea penibil in fata ei,privind ceaiul cu indiferenta si punandul la loc pe masa,dandu-mi capul pe perna si oftand adanc.
Simteam ca iau foc in acea patura:-Nu trebuia sa chemi doctorul imi va trece,nu mai am 5 ani puteam fi mai orgolios de atat in fata cuiva?! da eram si o recunosteam,nu imi placea sa imi faca cineva vreun serviciu sau sa par neajutorat,in fata unei femei mai ales,sa aiba grija de mine cand eu trebuia sa am de ea.
Ii apuc mana intra mea uitandu-ma in continuare la tavan si stragand usor,simtindui finetea si delicatetea,ea era singurul lucru care ma mai calma,care imi facea un sens al vietii.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptyJoi Iul 26, 2012 2:05 am

Avea un orgoliu ,dar ea nu accepta asta ,dadu-se cu cana in fata sa ,ori il bea ori o sa fie nevoita sa ii dea cu forta ,il privi usor incruntata Bea nici o discutie ,si co doctorul s-a rezolvat deja ,va veni el in cateva ore ,oana atunci ma asculti pe mineaplecandu-se spre acesta punandu-si degetel sub barbia sa si zambindu-i ,dupa aceea apropindu-si buzele de ale lui ,si sarutandul scurt ,departandu-se ,ori o asculta ,ori nu ii mai dadea nimic ,vroia doar sa se faca bine ,se aseza pe pat intinzandu-i ceaiul ,nu ii pasa ce va zice acesta ,ea ii va da acel ceai si cu asta punct.Nu vroia sa auda nici un protest .Daca ma asculti poate iti dau ce vrei ,daca nu suferi era rea si recunostea ,dar nu vroia ca situatie lui sa se agraveze ,se ridica din pat si privi spre geam ,ce ploaie era afara ,bine macar ca era totul in regula cu curentul ,desi era o casa desrul de veche era inca rezistenta ,si era o caldura de care nu te saturai cand iti era frig ,acestea erau avantajele ei .
Si cu acea surpiza pentru el se va gandi ea la ceva ce o sa ii placa ,desi stia ca ii greu sa il multumeasca va incerca ,privi spre el ,avea inca febra si tot nu se atinse de ceai ,deci ce avea de gand sa se faca si mai rau ,Putea sa zica ca acesta sta de la foarte prost in jos .
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptyJoi Iul 26, 2012 2:14 am

Amagit de situatie,incep sa mormai usor injuraturi,lund cana si band din ceai,era cald si revigorant dar ma omora cu zilele aceasta situatie.:- Multumesc spun scotand limba la ea ca un copil razgaiat care era sacait sa manance totul din farfurie la masa de pranz si el dorea desertul cat mai repede.
Era un barbat nu o femeie,si orgliul meu putea fi definit in mai multe faze dar pentru ea avea sa imi arunc si pe acesta,lasand totul doar pentru ea,pentru ai simti buzele:-Ce supriza imi faci? spun cu un zambet pervers lasand cana cu ceai pe masuta si intinzandu-ma pe pat la loc,privind spre ea,se uita la geam asa de misterioasa,parea rupta de realitate prinsa in gandurile ei,dar era perfecta cand facea asta si ma fermeca cu magia ei unica.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptyVin Iul 27, 2012 5:29 am

Copil era acesta uneori ,se aseza langa el ,luand cana dupa ce terminase de baut ,privindu-i ochi atat de draguti ,ofta ,si isi lasa capaul pe umarul sau ,atat de curios era de ce va primi ,hmm se gandea ea la ceva ,mai precis ce ii va oferi ,precis ce va vrea el sau va face pe plac o zi intreaga.Il privi pe acesta vazand ca ii crescuse febra ,uite ca doctorul venise ,nu parea a fi nimic grav doar niste pastile si cateva zile de odihna si va fi bine ,pana atunci nici sa nu zica vreun cuvant .
Deci acum trebuie sa stai cateva zile in pat ,si sa iei medicamentele ,si vei fi ca nou ,merse in bucatarie sa ii aduca apa pentru a bea medicamentele ,se aseza pe pat privindul pe acesta ,trebuia sa le bea si ce ca is amare ,stia ca daca il vrea bine ,el este obligat sa le ea si nici o discutie.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptySam Iul 28, 2012 1:49 am

Imi privesc ingerul venind cu pastilele,asta mai lipsea acum,sa fiu ca o leguma aici in casa ei.Oftez lund paharul din mana ei si band odata cu pastilele,scotand limba afara din cauza ca erau amare,nu suportam dar nu aveam ce sa fac,ori le luam ori aveam de a face cu doctorita mea personale,adica ea.
-Va trebui sa ma rasplatesti cu varf si indesat ii spun acesteia pe un ton alintat si totusi serios,chiar trebuia sa ma rasplateasca pentru ceea ce faceam.mai ales pentru ca nu mi-ai pierdut mintile de fata cu ea,ea care era singurul meu calmant desi paream un barbat rezistent si plin de respect,nu era mereu asa,aveam momente in care doream sa arunc cu ceva si nu ma simteam deloc bine,,ranind persoanele de langa mine pentru cateva minuute,dar am invatat sa ma controlez si sa o folosesc pe ea drept primul loc in viata mea si sa fie totul bine.
Ma asez in pat la loc.punandu-mi mainile dupa ceafa si inchizand ochii,ascultand linistea si avand parfumul ei dulce alaturi de mine,asa de bine era sa o simt langa mine si ingrijorata,o iubeam prea mult pe aceasta fata,lundui mana in a mea si sarutand-o usor,adormind cu gustul fin al pielii sale peste buzele mele.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptyLun Iul 30, 2012 4:52 am

Se trezi buimcita prinvindul ceasul ,era ora 05:30 ,se ridica din pat dandu-si hainele jos ,si mergand in baie ,luand-si alte haine pentru a se schimba bine ca avea mai multe bai asa nu il va trezi pe acesta ,se aseza in vana plina cu spuma jucandu-0se cu ea ,zambi copilaros ,Isi prinse parul lung intr-un coc ,lasandu-se cu spatele pe capatul cadei ,lipindul de ea ,si ridicand mainile in aer lAasand ca prin degetele ei lungi si subtiri sa se scurga apa ,se relaxa as era de bine ,spera ca s acesta sa fie mai bine ,o deranja sa il vada asa bolnav ,parea atat de fragil si diferit cand era in starea aceea ar fi trebuit sa ii faca o poza frumosului adormit ,nerealizand cat de repede trecuse o ora ,ea statea si visa inca ,iesi din apa ,uscandu-si corpul cu un prosop fin ,si aranjandu-si parul ,luand pe ea o perche de skkiny jeans negri si un maieu de cukoare alba accesorizandul cu o jacheta din tricot , iesind din baie ,si uitandu-se in camera vaznad ca acesta inca dormea coborase la bucatarie ,si se aseza pe un scaun privind pe geam in timp ce bause din ceaiul sau de musetel.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptyLun Iul 30, 2012 9:39 am

Deschid ochii privind geamul si injurandul putin,privind spre locul unde frumoasa mea nu mai era,mirosul ei proaspat era imprastiat prin camera probabil dorise sa faca baie si acum umbla prin casa bunicii sale.
Ma simteam usor ametit,dar imi era mai bine dupa ce aceasta dormise cu mine,corpul meu era mai revigorat si totusi rece inca.
Imi pun capul pe perna din nou uitandu-ma pe tavan si strigand dupa aceasta,nu riscam sa ma ridic si sa pic probabil si sa ma fac de ras in fata ei,uram sa fac asta.
Oricum aveam nevoie sa ii vad chipul firav si dulce,atat de dragalas avand sa imi lumineze viata mereu si sa ma faca sa ma simt implinit.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptyLun Iul 30, 2012 11:04 am

Ii auzi vocea ,fugi spre acesta cu o tava mare in mana ,era pregatite fel si fel de sortimente de mancare ,era calda si facuta de ea ,plus ciocolata calda ,se aseza langa el ,punand acea tava pe masuta care era in camera tragand-o aproape de patul sau AAAAA spuse acestuia precum un bebelus ,si intinzand furculita cu manacre spre gura lui ,avea sa fie asitenta lui personala ,tinand celalta mana sub furculita pentru nu cadea mancarea ,asteptand ca acest sa mance ,parea a fi mai bine dar era tot racit ,zambi catre el .Spera sa nu refuze sa manace ca atunci il va obliga ,parea o rautacioasa dar era foarte important pentru ea nu vroia sa il piarda de aceea poate parea si agresiva ,isi trase maieul mai sus ,nu era genul care sa iubeasca decolteurile ,si nci nu isi incheiase jacheta ,de ce o mai purta ca sa aiba nasturi deschisi ,proasta mai era ,ii privi ochi atat de adorabil ,o faceau sa mearga intr-un tarm al viselor ,dar sta numai gandul la el o inebunea ,sincer uneori era bine sa taca naibi din gura aiai mare a ei ,caci il ranea pe acesta fara sa isi dea seama ,iarasi se pierdu in ganduri.
Se trezi la realitate ,privindul pe acesta mirata ,ahh unde i statea ei capul ,parea atat de ciudata uneori ca nici el nu parea sa o inteleaga.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptyLun Iul 30, 2012 11:47 am

Privindo pe aceasta si zambind satisfacut lund din mancare si vazand ceea ce trebuia sa vad cu o zi inainte mai natural:-Hm,stii ca sunt bolnav si ma intarati mai mult,vrajitoare mica da,era vrajitoare mea cu trupul ei bine conturat si perfect ce si-l dorea oricine,nu eram vreun obsedat dar era femeia mea practic si va facea sa vibrez la orice gest al sau.
Imi dadea mancare de parca eram un copil micut,oh chiar nu trebuia sa faca asta,lund din tava mancarea si sarutandui usor partea joasa a gatului sau fin si alb.
Revenind inapoi si incepand sa mananc cu pofta din mancarea pregatita de ea,era o bucatareasca foarte buna,nu ma mir de ce am cerut-o in casatorie,ma putea astepta cu mancarea facuta mereu,si dragostea ei imensa.
Sus In jos
Chang Tiffany

Chang Tiffany


Mesaje : 176
Data de inscriere : 13/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptyDum Aug 12, 2012 4:35 pm

Vrajitoare mica ,eu nu sunt frumosul adormit ,ai grija sa nu te ineci cu manacrea razand la vorbele acestuia ,ii spunea vrajitoare ,dar ea nu se supara ,atunci el va fi frumosul ei ,care este adormit ,din cate observase se parea ca ii placea foarte mult somnul ,deci se portivea de minune frumosul adormit nu se inselase ea ,dandu-i din macarea ,inca o data pana ce termina-se totul ,se asigura ca acesta se va facea bine ,nu dorea ca el sa pateasca ceva ,sau sa ajunga intr-o stare mai proasta ,zambi cand ii vazu fata ,atat de jucaus era in comparatie cu ea care atat de plictisitoare Deci cum vrei sa te rasplatesc ,pentru ca ai batut acele medicamete si ai mancat totulil privi pe acest cu curiozitate ,trebuia sa stie pentru ce sa se pregateasca sau la ce sa se astepte ,nu ca i-ar cere el ceva iesit din comnun sau cine stie ce lucruri diferite de cele intamplate ,precis vor facea ceva dragut impreuna.Zambi laundu-i mana in a sa ,si ducand-o la obrazul ei ,aceat inca era cald ,dar nu era de la faptul ca avea febra era de la patura cu care fuses invelit.Ii simti parfumul ,pe care parea ca acum cateva ore il uitase ,desi era doar in camera asta pentru ea era o eternitate de cand nu ii mai simti mirosul sau atingerile.
Sus In jos
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Mesaje : 161
Data de inscriere : 17/04/2012

The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 EmptyLun Aug 13, 2012 6:41 am

Atat putea face ea pentru mine,era perfecta daca o vedea cineva mai deaproape,deci la inceput parea o neindemanatica,doream sa ii fiu pe plac mereu.
Observasem cum imi luase mana si o ducea spre chipul ei alb si fin mirosind,ma facuse sa zambesc din nou,ea era lumina mea:-Tu imi esti deajuns,nu am nevoie de altceva,asa ca fa o vraja si adoarmeti iubitul sau ma rog,frumosul daca tot vroia sa ne jucam,atunci sa ne jucam rolurile,voi dormi alintat de aceasta,simtindui pana si in vise atingerile suave.
Cateva zile si aveam sa ma fac bine si mai ales sa plec din casa ei,ducandu-ma la munca,ideea mea inca nu era uitata,doream sa o am ca sotie pe aceasta,si nu m-as fi lasat pana nu as fi avut-o total,nu doream sa ma imbratranesc singur si mai ales fara ea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   The feelings I have are still close to how they were - Pagina 13 Empty

Sus In jos
 
The feelings I have are still close to how they were
Sus 
Pagina 13 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Unoccupied :: Timp liber :: Restaurant-
Mergi direct la: